Instagram/pasiondegavilanestelemundo

Na niektoré telenovely z mladosti (či detstva) nikdy nezabudneme. Dramatické zápletky, veľká romantika a napínavé konce, po ktorých sme museli čakať do ďalšieho dňa, aby sme zistili, ako sa situácia vyvinie v novej epizóde. Jednou z nich bol rozhodne aj seriál Skrytá vášeň, ktorý sa na Slovensku začal vysielať v roku 2003. Áno, je to už dávno. 

Troch pohľadných bratov Reyesovcov a tri krásne sestry Elizondové pozná každá milovníčka romantiky. Aj keď mala táto telenovela len jednu sériu, tvorilo ju neuveriteľných 188 častí. Fanúšikovia sa však po dlhých rokoch môžu tešiť na pokračovanie, ktoré sa ohlásilo v tomto roku.

Pokračovanie by sa, ako inak, malo začať zločinom, ako to bolo aj v originálnej prvej časti, čím sa spustí lavína udalostí, ktoré zasiahnu novú generáciu – deti bývalých hlavných postáv. Na obrazovkách by sa malo začať vysielať už začiatkom roka 2022.

Do deja sa vrátia takmer všetky obľúbené tváre, až na jedného – herec Michel Brown, ktorý si zahral jedného z bratov, sa k projektu nevrátil. Ostatní však boli tomuto nápadu otvorení a po 17 rokoch od skončenia sa zvítali s veľkou radosťou. Dokonca vyzerajú všetci tak skvele, akoby toľko času vôbec neprešlo.

Maria Cimarro alias Juan zazdieľal video z ich stretnutia po rokoch

A takto vyzerajú herci dnes. Oni snáď ani nestarnú, však?

Pamätáš si aj úvod s titulnou pesničkou, ktorá nás sprevádzala každým dielom?

Alebo tú v prevedení krásnej Rosario?

Zdroj: Instagram/pasiondegavilanestelemundo

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News