instagram.com/thehaunting & instagram.com/emilyinparis

Aj tento mesiac ti prinášame zopár skvelých tipov na nové seriály, ktoré rozhodne stoja za pozretie. Október si priam žiada zahrabať sa pod deku a s teplým nápojom započať seriálový maratón. Ktorý z vybraných si pozrieš ako prvý?

Emily in Paris

Tento komediálny seriál si získa každé ženské srdce! Pôvabná herečka, mesto lásky a móda – spojenie, ktorému musíš dať šancu. Emily je americká manažérka, ktorá odíde do Paríža za vysnívanou prácou. Začína život, ktorý je prepletený novými priateľstvami, pracovnými problémami, a samozrejme, aj láskou.

The Queen’s Gambit

Z dielne Netflixu pochádza aj druhá novinka, ktorej dej sa odohráva v 50. rokoch minulého storočia. Táto dramatická miniséria sleduje príbeh mladej siroty Beth, ktorá bojuje zo závislosťou na liekoch. Nachádza v sebe veľký šachový talent a z tichej dievčiny sa stáva bystrá hráčka. Čím viac profesionálnejšie hrá, tým viac sa v nej prebúdzajú staré desivé myšlienky.

The Haunting of Bly Manor

Ak sa ti páčil hororový seriál The Haunting of Hill House, potom si nesmieš nechať ujsť ani toto. Témou je síce podobný, ale ide o úplne nový príbeh s iným domom, v ktorom nie je tak úplne všetko v poriadku. Príbeh sleduje opatrovateľku starajúcu sa vo vidieckom dome o 2 deti, ktoré sú v starostlivosti svojho strýka. Po príchode však začne vidieť divné veci. Od 10. októbra sa tak môžeš naladiť na prichádzajúci Halloween.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife