Áno, každý pozná 13 Reasons Why či Riverdale, no my sme vybrali pre teba 5 skvelých a neokukaných seriálov, ktoré nájdeš na Netflixe a tvoja prokrastinácia dosiahne vyšší level.

Gilmore Girls

Začnem klasikou. Kto by nepoznal Gilmore Girls alebo teda u nás Ženy z rodinu Gilmorovcov? Obľúbený seriál z rokov 2000 až 2007 bol obľúbený tak, ako aj u žien v strednom veku, tak aj u tínedžeriek. Loreine a Rory nás zavedú do ich normálneho života, ktorý sa možno ničím nelíši od toho nášho, a možno práve preto tento seriál tak milujeme. Materinská láska, zaľúbenie sa a priateľstvá!

The Crown

Príbeh sleduje život Alžbety II., najdlhšie vládnucej britskej panovníčky, so všetkými jej sklamaniami, prekvapeniami, krízami aj prepusteniami. I cez to všetko na tróne zostala a nepodľahla a aj vďaka nej je Veľká Británia tým, čím je dnes. Seriál je veľmi obľúbený a dokonca i samá Alžbeta II. ho sleduje.

Atypical

Nájsť si frajerku nie je zas tak ťažké, pokiaľ však netrpíš autizmom. Tento jedinečný príbeh, ktorý je výborne spracovaný, nás zavedie do rodiny autistu Sama, kde každý prežíva istú krízu. Taktiež seriál poukazuje na rôzne problémy autistov a získal si veľkú obľubu nielen u mladej generácie.

Everything Sucks!

Dej nás zavedie do 90. rokov, konkrétne do mestečka Boring v Oregone. Na strednú školu prichádza trojica priateľov, ktorý nechcú mať so spolužiakmi žiadne problémy a chcú byť skrátka neviditeľní. To im však príliš dlho nevydrží, keďže sa na prvej hodine jeden z nich zapozerá do riaditeľovej dcéry, Kate.

Black Mirror

Geniálna séria minipoviedok sa nám páči! Black Mirror z roku 2011 kritizuje dnešné technológie alebo technológie budúcnosti, ktorým podliehame už teraz. Mrazivo čierny humor nám približuje techologicko-paranoidný svet, kedy sa absolútne nezamýšľame nad dôsledkami prudkého rozvoja technológií.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.