Máš ho rada a on to vie, tak mu to jednoducho nebudeš hovoriť stále dookola, i keď ty sama by si to najradšej stále počúvala. Miluješ ho, navaríš mu a on občas tebe. Ste vo vzťahu, ktorý je už trocha stereotypný, však? Myslím, že mám pre teba pár tipov, ktorými vás vzťah okoreníš.

1. Pozvi ho na domácu večeru

Keďže aktuálna situácia opäť pozatvárala nielen všetky reštaurácie, priprav mu niečo ty sama. Uvar mu niečo dobré a verím, že váš vzťah sa posunie správnym smerom, veď predsa, láska ide cez žalúdok.

2. Povedz mu, ako veľmi ti na ňom záleží

Ak ti to v kuchyni veľmi nejde, skús to so slovami. Priprav si pre neho niečo pekné. Povedz mu, čo pre teba znamená a ako sa pri ňom cítiš. Môžeš mu pripomenúť pár krásnych chvíľ, kedy si sa s ním cítila najlepšie alebo spomenúť aj vtipné príhody, ktoré vám spríjemnia večer.

3. Urob mu večer, podľa jeho predstáv

Jasné, každý má rád niečo iné, práve preto by si mala najlepšie vedieť, čo ho poteší najviac. Verím, že sa vynájdeš a pripravíš niečo špeciálne.

4. Večer s dobrým filmom

Netflix je najlepším oddychom po ťažkom dni. Ak tvoj partner príde unavený, zničený a bez nálady, nerob nič. Jednoducho ho objím, buď pri nom a opýtaj sa len, na aký film má náladu. Nič viac.

5. Dopraj mu oddych

Každá z nás si občas potrebuje oddýchnuť, no nezabúdaj ani na svoju polovičku, ktorú by určite tiež potešila masáž. Skús mu spríjemniť ťažký deň malým relaxom. Taktiež môžeš skúsiť teplý kúpeľ s príjemnými vôňami a sviečkami.

6. Prechádzka na čerstvom vzduchu

Čas len pre vás, kedy sa môžete porozprávať a povedať si, čo ste za deň zažili. Pridáte do toho trocha pohybu a čerstvého vzduchu, čomu sa určite poteší aj vaše telo. Myslím, že príjemná prechádzka poteší v každom dni.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.