Instagram/latifetasyurek, Instagram/euphoria

Žena musí byť pripravená a krásna vždy na sto percent. Je preto dobré, aby si si v náležitom predstihu preštudovala, čo bude moderné o pár mesiacov či týždňov. Jar nám klope na dvere a napríklad aj magazíny Vogue, Cosmopolitan a Elle ti ukážu, čo sa bude nosiť o chvíľu. 

Zdá sa, že seriál Eufória na HBO udáva trendy. Všetci sú pobláznení z výrazných farebných liniek a kamienkov okolo očí.

Jar a leto sa tiež bude niesť v znamení odhaleného tela. Mala by si si teda nakúpiť dostatočné množstvo všelijakých podprseniek, no v žiadnom prípade nezabúdaj na prirodzenosť.

O niečo kratšie

Po minulé roky boli moderné skôr crop topy. Teraz by si ich však mala odložiť, keďže aj tie sa budú skracovať. Magazín Vogue poukázal na to, že nosiť sa budú skôr ozdobné podprsenky. O niečo kratšie budú aj sukne. Treba však dávať pozor, aby ti spod nich nevykuklo niečo, čo nechceš.

Ako si si už určite stihla všimnúť, do módy opäť prichádza štýl oblečenia spred niekoľkých rokov. V dnešnej dobe je teda úplne v poriadku, keď si niečo vyberieš aj z babkinho alebo mamkinho šatníka. Samozrejme, siahni po oblečení, čo nosili v sedemdesiatych a osemdesiatych rokoch.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieSom_fashionista