facebook.com/FRIENDS (TV Show)

Pred kúpou nového bývania je dobré poznať aj okolie. Tým okolím máme namysli predovšetkým susedov, ktorí vedia byť takisto dôvodom nekomfortného fungovania. Hádky, spory a nekonečné konflikty kvôli úplným banalitám. Aj to sa stáva. Našťastie však existujú aj takí, ktorí sú zas úplný poklad a spolunažívanie s nimi je úžasné.

Sú priateľskí, nápomocní a všetky nedorozumenia sa snažia vyriešiť tak, aby boli všetky strany spokojné. Dokonca sa neboja ani rôznych susedských osláv.

A ak aj ty túžiš po niečom takom, tak najlepších susedov nájdeš v týchto znameniach. Pri nich nemusíš mať obavy, že by si zažívala peklo.

Strelec

Je priateľský, spoločenský, ale aj čestný a nekonfliktný. A z tejto kombinácie dozaista nemôže zísť nič iné, ako parádny sused. Zároveň je dobrodružnej povahy, takže ak budeš mať chuť si spríjemniť deň, Strelec bude skvelý kandidát.

Rád sa prispôsobuje susedským pravidlám a vytvára skvelú atmosféru. Mať ho za suseda je dar. Aj keby tvoj domáci štvornohý miláčik prespával na jeho pozemku, žiadnu vedu by z toho nerobil.

Býk

Vášnivé znamenie, ktoré paradoxne nikdy nie je ten článok v susedstve, ktorý by vytváral dusnú atmosféru. Rád pomáha, usporadúva rôzne oslavy a zabáva sa. Ale aj tam pozná hranice, aby tým neliezol na nervy.

Jeho uvoľnenosť ťa nadchne a určite nebudeš premýšľať nad tým, že by si chcela mať vo vedľajšom dome niekoho iného. Je veľká pravdepodobnosť, že sa stanete i priateľmi a nájdeš v ňom spriaznenú dušu.

Škorpión

Je tichý a poriadkumilovný. Ak vidí niekde v okolí bordel, bez akýchkoľvek pripomienok to uprace. Nemá potrebu vyvolávať kvôli tomu hádky. Preto ho jeho okolie tak miluje.

No nemysli si, že sa nechá využívať. Pozná svoju hodnotu, len sa snaží prejavovať úctu každému. Poradí, pomôže a je neskutočne milý. Radosť ho mať pri sebe.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy