dievča pri strome

November je posledným jesenným mesiacom, ktorý prináša so sebou aj menej priaznivé správy. Horoskop upozorňuje, na čo by si si mala počas neho dávať najväčší pozor podľa svojho znamenia. 

Na čo si musíš dať tento mesiac podľa svojho znamenia najväčší pozor

Baran

Ty budeš musieť byť, predovšetkým v začiatočných dňoch tohto jesenného mesiaca, najviac opatrná v láske. Postará sa o to opozícia Venuše voči tvojmu znameniu, ktorá vnesie do vzťahového života istý rozruch. Pripraviť sa treba aj na viaceré hádky. V zdraví si dávaj najviac pozor na respiračné ochorenia.

Znamenia, ktoré odhalia klamstvá.
zdroj: Unsplash/Katie Drazdauskaite

Býk

Je možné, že viacerým priniesla druhá polovica októbra viac únavy, nepokoja a stresu. Horoskop hovorí, že november sa postará o menšiu úľavu, avšak na skutočnú obnovu tvojej sily a energie si budeš musieť ešte trochu počkať. Väčšiu pozornosť venuj svojmu chrbtu, môžu ťa trápiť jeho bolesti.

Blíženci

V tvojom prípade bude na tom horšie pracovná oblasť. Do opozície voči tvojmu znameniu sa 10. novembra dostane planéta Merkúr, kedy môžu na pracovisku vzniknúť nejaké nepríjemnosti. Ani počas týchto jesenných dní nezabúdaj na dostatok pohybu, prospeje tvojmu celkovému zdraviu.

Rak

Pripraviť sa musíš počas tohto mesiaca na menej príjemné správy, a to v srdcových záležitostiach. Planéta lásky sa ti totižto od 8. novembra obráti chrbtom. Tie, ktoré sú vo vzťahu, môžu preto so svojím partnerom zažiť malé krízy. Po zdravotnej stránke ťa môžu potrápiť jesenné virózy.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy