My ľudia sme rôzni a je to v poriadku. Aké by to bolo, keby  sme boli všetci rovnakí, však? Niektorí sú vážnejší, iní zas preferujú vo svojom živote smiech, radosť a vtip. Nie je preto zlé mať vo svojom okolí aj také znamenia s dobrým zmyslom pre humor. O ktoré v tomto prípade ide?

Znamenia s dobrým zmyslom pre humor

Baran

Osoby narodené v tomto znamení majú miernejší zmysel pre humor. Dôležitejšie však je, že v ich živote neabsentuje. Žarty si robia takým spôsobom, aby nezranili city iných. Aj napriek tomu je pre nich dôležité, aby si prostredníctvom nich udržiavali veselé chvíle so svojimi priateľmi a blízkymi. Nudiť sa s nimi nikdy nebudeš, práve naopak.

Blíženci

Tí, ktorí sa narodili v tomto znamení, sú rodenými zabávačmi a to vďaka svojmu zmyslu pre humor. Stáva sa v ich prípade veľmi často, že aj počas vážneho rozhovoru dokážu druhú stranu rozosmiať hoc i len malou vsuvkou. Nerobia to zámerne, niekedy si to skutočne vôbec neuvedomia. Pokiaľ sa to v prípade Blížencov stane aj tebe, nerob si z toho ťažkú hlavu.

smiech
zdroj: Pexels/Rodolfo Quirós

Lev

Levy patri medzi znamenia, ktoré dokážu ľudí vôkol seba rozosmiať veľmi rýchlo a aj to je jeden z dôvodov, pre ktorý pútajú na seba veľkú pozornosť. Sú skvelými komikmi, ak sa rozhodnú zabávať ostatných, berú to vážne. Pokiaľ máš vo svojej blízkosti niekoho, kto sa narodil v tomto znamení, priprav sa na to, že sa zasmeješ aj vtedy, kedy by si to najmenej očakávala.

Panna

Panny majú skutočne veľa vtipných nápadov a vyjdú s nimi na povrch podobne ako Levy, teda vo chvíli, keď to druhá strana najmenej čaká. Ich vtipy sú inteligentného pôvodu, preto je pre nich typické, že ich vedia použiť v správnej chvíli a na správnom mieste. Ak je niekto z tvojich priateľov narodený v tomto znamení, buď zaňho vďačná už len z dôvodu, že ti vyčarí úsmev na tvári aj vtedy, keď ti nebude najlepšie.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy