Ľudia pristupujú k vzťahom rôzne. Kým niekto si hľadá životnú lásku a túži po romantike, iný uteká už pri slove vzťah. A sú tu aj takí, ktorí preferujú takzvané priateľstvo s výhodami. Chcú si tie výhody užiť bez toho, aby sa museli k niečomu viazať. K takým ľuďom patria práve tí, narodení v týchto 3 znameniach.

Blíženci

Človek narodený v tomto znamení má v sebe 2 „osobnosti“. Nikdy nevieš, ktorá z nich sa prejaví. Na jednej strane, ak nájde svoju spriaznenú dušu, dokáže byť vo vzťahu a verný. No dovtedy sa prejavuje tá druhá strana. Tá, ktorá miluje dobrodružstvo, spontánnosť a vzrušenie z nových vecí.

Priateľstvo s výhodami je preto, počas jeho slobodného života, tou najideálnejšou voľbou. Môže byť s niekým spojený a zároveň mať otvorené zadné dvierka, pretože sa ľahko zahľadí do niekoho nového a takto to aspoň nemusí nazývať neverou.

Vodnár

Človek v znamení Vodnára miluje nezávislosť, dobrodružstvo a bohémsky štýl života. Dlhodobé vzťahy ho skôr desia, takže krátke známosti alebo istota v podobe priateľstva, od ktorého nečaká nikto nič viac, je pre neho to pravé.

Hneď na začiatku takéhoto „priateľstva“ dá jasne najavo, ako si to predstavuje, a že z toho nikdy nič viac nebude. Chráni si tým svoju slobodu.

Strelec

Človek narodený v tomto znamení je spoločenský typ, ktorý má rád zábavu a spontánnosť. Svoju nezávislosť si chráni tak, že sa nedá len tak zviazať do vzťahu. Aj keď si niekoho nájde, nikdy nehovorí slová, ktoré by si ten druhý mohol spojiť s ich spoločnou budúcnosťou. Také navždy nikdy nevysloví.

Priateľstvo s výhodami je pre neho ideálne, pretože sa k ničomu neviaže a môže tak spoznávať aj iných ľudí, čo zbožňuje. Sám má pocit, že nikoho iného k životu nepotrebuje.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.