pexels/jennyp

Cit, ktorý nás robí šťastnými a dáva nám nádej a chuť žiť, vie byť zároveň aj najväčším bičom nášho srdca. Pretože, aj keď vyzerá vzťah ako z rozprávky, nikde nie je napísané, že sa to nemôže zvrtnúť a nadobudnúť úplne iný koniec. Aj keď si to nikto z nás neželá, stať sa to môže. To je život, ale nie je to koniec sveta. Všetko má svoj zmysel a dôvod.

Zlé skúsenosti však majú za následok, že do nového vzťahu sa človek veľmi nehrnie a potrebuje dostatok času a trpezlivosti od druhej strany, kým vkročí do záväzku znova. Čo je pochopiteľné, nová rana by sa hojila možno oveľa ťažšie. A tieto znamenia o tom vedia svoje.

Panna

Toto znamenie zverokruhu to má ťažké. Veľmi sa do vzťahu nehrnie, ale keď si ju predsa len niekto získa a ukradne jej srdce, oddá sa tomu na sto percent. A potom do vzťahu dáva viac ako dostáva.

Partner sa naučí akejsi rutine a zvykne si, že mu Panna dá aj modré z neba a už to prestáva vnímať ako niečo vzácne, ale skôr to berie za niečo bežné, normálne. Príde sklamanie a Panne trvá veľmi dlho, kým to všetko prekoná a odhodlá sa dať šancu niekomu inému.

Rak

Je veľmi citlivý a vo vzťahu by uprednostnil, ak by mu partner doprial veľa pozornosti. Uvedomuje si, že niekedy je to nereálne a vzťah sa nemusí vyvíjať podľa jeho predstáv. Preto ani nebaží za tým, aby v niečom takom bol. Je veľmi opatrný. Nečakaj, že Rak by sa dal do vzťahu hneď mesiac po tom, ako ťa spoznal.

Potrebuje veľa času na premyslenie, či je to správne a má to zmysel. Nechce ísť do niečoho, čo by neskôr oľutoval. Ak by aj došlo k rozchodu, chce, aby to bolelo čo najmenej.

Baran

Naopak, toto znamenie má rado slobodný život. Nechce sa starať o to, či svoju polovičku urazil, nahneval alebo niečo nedodržal. Chce byť sám sebe pánom a žiť si podľa seba. Ale ako to vo vzťahu chodí, ľudia by sa mali prispôsobovať jeden druhému.

Preto na Barana opatrne a dopraj mu čas a priestor. Inak sa vystraší a ujde. Nech miluje akokoľvek, ak v ňom prevýši strach, utečie a nebude sa chcieť vrátiť. Je to taký vták, ktorý potrebuje lietať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy