Dnes je ideálny deň na to, aby si sa stále usmievala. Nič ťa nebude trápiť, hnevať a ani stresovať. Pusti sa do dnešného horoskopu a prečítaj si, čo si pre teba pripravilo tvoje znamenie.

Baran

Máš pocit, že si sa zasekla na jednom mieste. Dnes by si mala oddychovať, pretože ti to pomôže načerpať sily do vianočného obdobia, ktoré nás čaká. Potrebuješ nové nápady a inšpirácie, preto si dopraj relax a horúci kúpeľ.

Býk

Všetko, do čoho sa dnes pustíš, sa ti podarí. Naozaj zažiješ vydarený deň, ktorý bude bez komplikácií. Vďaka tomu budeš plná energie a plniť si svoje povinnosti ťa bude baviť. Nemala by si však zaspať na vavrínoch, pretože je to nebezpečné.

Blíženci

Dnes možno niekoho spoznáš. Ak si single, môže to byť mladý muž, ktorý ťa pozve na rande, no a ak si zadaná, neboj sa nadviazať nové priateľstvo, pretože ťa príjemne prekvapí. Potrebuješ ľudí okolo seba ako soľ – si veľmi spoločenská.

Rak

Ak sa s nikým nepohádaš, čaká ťa skutočne vydarený deň. Už od rána maj na tvári úsmev a všetci sa v tvojej prítomnosti budú cítiť lepšie. Rodina ťa zavolá na výlet, no rozhodnutie je na tebe. Môžeš ísť s nimi, no môžeš aj odmietnuť a užiť si voľný deň sama.

Lev

Dnes ťa čaká zaujímavý deň, no mala by si sa držať pri zemi. Zbytočne nesnívaj o veciach, ktoré sú veľké a tak ich nikdy nebudeš mať. Venuj sa iba sebe, pretože si sa v poslednej dobe zanedbávala. Zaujímavosti ťa čakajú na internete, no možno ti niekto aj zavolá.

Panna

Ak ťa dnes čaká veľa povinností, úspešne sa im vyhni. Pocítila si, že už pracuješ nad svoje limity, preto by si mala zaradiť brzdu a zvoliť pomalšie tempo. Vďaka tomu budeš mať dosť sily aj zajtra a nebudeš na nikoho nepríjemná a podráždená.

Váhy

Hviezdy ti prajú. Dnešný deň bude tvoj, pretože sa ti splní všetko, čo si si na dnes naplánovala – a to do bodky. Tvoj priateľ ťa pochváli a v noci ťa môže nečakane prekvapiť. Rodina z teba bude nadšená a dá ti to patrične pocítiť. Budeš sa cítiť spokojne.

Škorpión

Dnes máš na pláne veľa dôležitých úloh, ktoré by si mala splniť. Pusť sa do nich, pretože ak si ich nedokončíš, mohlo by ťa to mrzieť. Nejde o pracovné úlohy, no tieto majú pre teba ešte väčšiu hodnotu. Sú pre priateľov a blízkych.

Strelec

Dnes sa budeš cítiť príjemne a nič ťa nebude bolieť. To bude ten správny signál na to, aby si si išla zabehať alebo cvičiť. Tvoje telo to potrebuje, preto nebuď lenivá. Dnes ti nič nebude brániť v tom, aby si sa hýbala a po športe si vychutnala dobrú večeru.

Kozorožec

Snaž sa dnes vyhýbať negatívnym ľuďom. Mohli by ťa stiahnuť so sebou a už by si bola nepríjemná aj ty. Namiesto toho sa snaž doma venovať súrodencom a priateľovi, ktorý ťa príde pozrieť. Venuj im svoju pozornosť a čas, pretože to je to jediné, čo ťa nestojí veľa,  no pritom má obrovskú hodnotu.

Vodnár

Dnes budeš prekypovať energiou. Ráno vstaneš veľmi skoro a budeš mať nutkanie poupratovať celý dom/byt. Opri sa do toho skôr, než ťa ten elán prejde, pretože by si neskôr neurobila nič. Premysli aj to, aké máš v živote priority a podľa toho sa správaj k ľuďom.

Ryby

Nech sa ti dnes stane čokoľvek, budeš z toho nadšená. Nezáleží na tom, či pôjde o dobrú alebo zlú vec, budeš za to vďačná, pretože všetko ťa môže niečomu priučiť. Uvedomíš si, že v živote naozaj záleží len na ľuďoch a na tom, ako im prejavuješ lásku.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.