žena

Skutočnosť, že každý z nás je iný, nie je žiadnym tajomstvom a je to v poriadku. Aké by to bolo, ak by sme boli všetci rovnakí? Pre každého človeka je typická vlastnosť, ktorá charakterizuje jeho osobnosť. Astrológia však hovorí aj o tom, z čoho majú jednotlivé znamenia zverokruhu najväčšie obavy. Ako je to u teba?

Čoho sa najviac obávajú jednotlivé znamenia

Baran

Osobám narodeným v tomto znamení neustále vŕta v hlave otázka, či sú dostatočné prínosní a produktívni pre tento svet. Najviac sa obávajú toho, čo im prinesie budúcnosť a taktiež, či budú dostatočne úspešní.

Býk

Býci majú obavy dokonca aj pri krájaní svojej narodeninovej torty, pretože vedia, že oslava čoskoro skončí. Trápi ich aj skutočnosť, že sa veci menia alebo úplne odídu. Celkovo sa obávajú akýchkoľvek zmien.

Znamenia, ktoré odhalia klamstvá.
zdroj: Unsplash/Katie Drazdauskaite

Blíženci

Toto sú bytosti, ktoré neustále kontrolujú svoj bankový účet a tiež, akú sumu peňazí môžu minúť, aby mali pokojnú budúcnosť. Trápiť sa však dokážu aj pri rozhodovaní, či minú na výlet alebo si ich ušetria na horšie časy.

Rak

Obavy tohto znamenia nesúvisia s nimi samotnými, ale s ich rodinou a priateľmi. Viacerí Raci sa často modlia za ich zdravie a šťastie. Sú totižto pre nich omnoho dôležitejšie ako čokoľvek iné.

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy