O týchto faktoch si určite netušila, aj keď sa považuješ za astrologického a horoskopového experta!

1. Ľudia v znamení raka sú väčšinou najnebezpečnejší

Rak je podľa astrológov najnebezpečnejšie znamenie zverokruhu. Je veľmi vypočítavý, je skvelý klamár a dokáže jednoducho manipulovať s ľuďmi. Ľudia v znamení raka sú najčastejšie zatknutí a ich zločiny sú väčšinou závažné.

2. Ženy v znamení leva chodia viac do fitka

Podľa prieskumu Hello Magazine sa zistilo, že pri ženách, ktoré sa narodili v znamení leva, je až dvakrát viac pravdepodobnejšie, že navštívia fitko častejšie ako ostatné znamenia.

3. Ľudia v znamení strelca majú väčšie predpoklady stať sa slávnym a úspešným

Podľa výskumu, ktorý uskutočnila spoločnosť Cartoon Network sa zistilo, že ľudia v znamení strelca sa dvakrát častejšie stávajú slávnymi.

4. Ľudia v znamení leva sú najhorší šoféri

Austrálska firma Go Get na požičiavanie áut uskutočnila prieskum, podľa ktorého sa zistilo, že ľudia v znamení leva sú oveľa viac zastavovaní za prekročenie rýchlosti ako ostatné znamenia. Podľa údajov je až o 40 % pravdepodobnejšie, že ľudia v znamení leva dostanú pokutu častejšie ako napríklad ľudia v znamení váhy.

5. Svetoví lídri sú väčšinou ľudia v znamení škorpióna

Podľa analýzy údajov od spoločnosti Vocativ sa zistilo, že najväčší počet vodcov vo svete sú najmä ľudia v znamení škorpióna. Škorpióni sú známi svojou nezávislosťou a vysokými ambíciami.

6. Top športovci sú väčšinou ľudia v znamení vodnára

South Florida Astrologer analýza najlepších športovcov zistila, že ľudia narodení v znamení vodnára, sú najlepšími a najvýkonnejšími športovcami ako napríklad najznámejší basketbalista Michael Jordan.

7. Najviac sériových vrahov sú ľudia v znamení ryby a blíženec

Thought Catalog zistil podľa prieskumu zoznamu sériových vrahov, že je najviac vrahov práve v znamení ryby a blíženec. Ryby sú známe svojou osamelosťou a blíženci svojim šarmom.

8. Existuje ešte jedno znamenie

Vedela si, že existovalo trináste znamenie zverokruhu? Keď bol zverokruh pôvodne vytvorený mal 13 znamení, ale jeden z nich – Ophiuchus bol zrušený, pretože Babylončania použili 12-mesačný kalendár, takže už na toto znamenie nevyšlo miesto.

9. Ľudia v znamení ryby majú samovražedné myšlienky

NCBI centrum zistilo podľa analýzy, že ryby bývajú najviac smutné zo všetkých znamení a mávajú často depresívne, až samovražedné myšlienky.

10. Môžeš si spraviť vysokú školu astrológie

Ak si naozaj zažratá do znamení, horoskopov a celej astrológie, môžeš ísť tento odbor študovať a získať tak titul.

Zdroje: yourtango.com, hellomagazine.com, dailymail.co.uk, goget.com.au, southfloridaastrologer.com, thoughtcatalog.com, zodiacbooks.com, ncbi.nlm.nih.gov, bestlifeonline.com 

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.