Predtým, ako si povieš, že chceš opäť začať randiť, načúvaj hviezdy, ktoré radia, že s týmito znameniami zverokruhu to nie je až také ružové. Teda dnes sme ti pripravili zoznam dvojíc znamení, ktoré jednoducho dokopy nejdú. No schválne, či si sa našla medzi nimi aj ty… Ak áno, radšej si to trikrát rozmysli, či pôjdeš skúsiť romantický večer práve s ním!

On Baran, ty Kozorožec

Táto kombinácia naozaj k sebe nejde. Kozorožec miluje pravidlá a Baran ich zas rád porušuje, ba čo horšie, Kozorožec niečo určí a just Baran urobí pravý opak. To bude presne to, čo bude medzi vami spôsobovať hádky a to už aj na začiatku. Taktiež ste obaja workoholici, no Kozorožec je o čosi viac. Preto môžu nastať zmiešané pocity Barana, či nechodí náhodou so svojím šéfom a nie s tebou. Samozrejme, že všetko sa dá eliminovať a môžete popracovať na tom, aby tomu tak nebolo, ale bude aj tak veľmi náročná a zložitá cesta. Ktovie, možno nakoniec všetko dopadne podľa tvojich predstáv…

View this post on Instagram

Hot or not? Be honest.

A post shared by Girls (@girls) on

On Ryba, ty Lev

Pri tebe sa bude cítiť ako len figúrka, ktorú kde dáš, tam musí byť. Si dominantnejšia ako on, čo mu začne prekážať, pretože bude pociťovať, že stráca svoje mužské ego a silu. Nuž, to je veľký problém. Dokonca i na rande to už bude cítiť. Nie že by si bola zlá ty alebo on, len vaše charakteristické črty sa proste nezhodnú, nie sú na rovnakej vlnovej dĺžke, to je ale potrebné pre harmóniu vo vzťahu. Bez toho to bude veľmi komplikované a často budete v sebe ako besné psy. Každopádne, ak sa rozhodneš pre takéto „dobrodružstvo“, skús svoju dominantnosť troška ovládať. To, že si skvelá, to vieme všetci, ale nechaj prejaviť aj druhých.

On Vodnár, ty Býk

Ty si vášnivá, máš to v sebe, on je popri tebe ako ľadový cencúľ. Viac ťa berú muži, ktorí majú v sebe takú tu iskru ako z telenovely. Býk je však taký pravý opak toho. Možno chvíľu bude predstierať, že sa mu to páči, ale potom si prídete vzájomne otravní.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.