Najprv veľká láska, akonáhle však padne rozhodnutie o tom, že je čas sa rozísť, už nie je cesty späť! TOTO sú znamenia zverokruhu, ktoré za rozchodom robia hrubú čiaru. Ak by si sa teda pokúšala o váš návrat, bolo by to márne.

Lev

Nie nadarmo sa hovorí, že lev je kráľom zvierat. I z ľudí narodených v tomto znamení vyžaruje kráľovská energia a presne tak sa aj správajú. Sú si vedomí toho, akí sú úžasní a neodolateľní. Sebaistota im teda rozhodne nechýba. A preto, čím viac sa budeš mužovi Levovi doprosovať o návrat, tým viac ho budeš uisťovať o tom, že rozchod bol pre neho to najlepšie. Zároveň by pre neho bolo veľmi ponižujúce sa dať opäť s niekým, s kým to ukončil. Žijú v presvedčení, že si zaslúžia len to najlepšie, a ty už to pre neho nie si.

Strelec

Muž v znamení Strelca sa snaží zachovať si po rozchod svoju suverenitu. Zároveň žije aktuálnym okamihom a tak aj pristupuje k životu. Ak sa s niekým Strelec rozíde, pre neho to znamená, že to tak malo jednoducho byť. Ak sa budeš chcieť k nemu vrátiť, bude to vnímať ako tvoje poníženie. Takže ak máš bývalého narodeného v tomto znamení, s druhou šancou radšej nerátaj.

Kozorožec

Ak ho sklameš, nerobí mu problém ti to odplatiť. Pretože Kozorožec sa nevie zmieriť s tým, že ho niekoho odkopne. Zhrnutie, niečo také nevie tak ľahko odpustiť. Preto sa ho nepokúšaj skontaktovať, pretože by to nedopadlo najlepšie. S veľkou pravdepodobnosťou by si zažila trápne sklamanie.

Vodnár

Nerobí žiadne kompromisy. Pokiaľ sa s ním rozídeš, cesty späť už niet. Pre neho znamenajú sľuby naozaj veľa, ako napríklad že ho neopustíš. Síce ťa nechá snažiť sa o urovnanie, no hľadať za tým, že by ste sa dali opäť dokopy, to je v tomto prípade zbytočné. Keď je raz koniec, tak nastálo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.