instagram.com/yeswe_travel

Od týchto mužských znamení daj ruky preč, pretože budeš mať zlomené srdce. Ak do teba nebudú zamilovaní úprimne, neľútostne sa s tebou rozídu. Nebude im na tebe záležať, pretože budú vidieť iba seba.

Baran

Muž v znamení Barana sa ženie do vzťahu rýchlo. Nestihne sa vyliečiť z rozchodu a už je pripravený na ďalšiu ženu. Vo vzťahu je vášnivý, no ak to nie je pre neho to pravé, ukončí to. Ochladne a stane sa z neho necitlivý muž. Žena ho vôbec nebude zaujímať a bude mu jedno, ako sa s tým vysporiada.

View this post on Instagram

Für IMMER 👵🏼👴🏼 Mit dir möchte ich meine Rente teilen 🤪 . Warum denken die Menschen so oft über ihre Rente nach und fiebern darauf hin. Warum lebt man den nicht im hier und jetzt? Was wir Erwachsenen von Kindern lernen können, sie leben im hier und jetzt. Sie denken nicht darüber nach was andere denken könnten. Heute haben wir ein Kind beobachtet, das tanzend über einen Parkplatz sprang und einfach laut das Singen anfing.. einfach nur weil es bock darauf hatte. #lifenow . . . #vanlifegermany #vanlife #vanlifediaries #vanlifeawesome #van #campervan #vanlifedreams #vanlifeadventures #vanlifeexplorers #vanlifedreams #vanlifestyle #province #vacationmode #couple #creativetravelcouples # #travel_captures #coupleshoot #couplelove #lovestory #ourstory #frankreich🇫🇷

A post shared by TRAVEL |COUPLE |VAN |NATURE (@yeswe_travel) on

Blíženci

Muža v znamení Blížencov nemôžeš nikdy predvídať. Žijú v ňom dve duše, preto nikdy nevieš, čo spraví a ako sa bude správať. Vo vzťahu je veľmi temperamentný a vášnivý, no iba vtedy, ak ide o skutočnú lásku. Ak ide iba o pobláznenie, vie byť kritický a neustále zhadzovať ženu. Rozchod pre neho nie je nič zlé, pretože vie, že si nájde niekoho ďalšieho.

Lev

Muž v znamení Leva musí byť videný. Miluje pozornosť a to, keď sa o neho, doslova, bijú ženy. Vo vzťahu je dominantný a neznesie, ak ho jeho priateľka podvedie. Ak vzťah ukončí on, je však všetko v poriadku. Vtedy môže žena vedieť, že ho sklamala a už nikdy sa k nej nevráti. Je nekompromisný a po rozchode preruší všetky kontakty.

View this post on Instagram

Mine ⚡️ Always 🪐 Forever ✨ We took this picture last year, today. Time fly’s, feels like yesterday. In two days we have vacation and we plan a looooot at home. Can’t wait to spend more time together. De) Dieses Bild ist heute vor einem Jahr entstanden. Die Zeit verfliegt es fühlt sich an als wär es gestern gewesen. In Zwei Tagen beginnt unser Urlaub und wir haben super viel geplant zuhause. Ich kann es kaum abwarten mehr Zeit zusammen zu verbringen. . #couple #couplegoals #travelcouplesgoals #beachbabies #dreamteam #couplephotography #coupleshoot #couplephotoshoot #fotografie #beachvibes #oceanview #couplelove #couplequotes #sandbetweenmytoes #photographylovers #hellofrom #beachwaves #beachday #beachshoot #strandliebe #naturpur #strandspaziergang #naturliebe #naturelovers

A post shared by TRAVEL |COUPLE |VAN |NATURE (@yeswe_travel) on

Váhy

Muž, ktorý sa narodil v znamení Váhy, sa neustále snaží o rovnováhu v partnerskom živote. Rád so ženami flirtuje, no niekedy to zájde tak ďaleko, až sa z toho vyvinie vzťah. V takom vzťahu je nevrlý, nešťastný a od začiatku uvažuje o rozchode. Vie, že čím ďalej to bude odkladať, tým viac to bude bolieť. Preto to urobí rýchlo, bez citov a bez ohľaduplnosti.

Strelec

Tento muž ti nikdy nevie zaručiť pravú a trvalú lásku. Je o ňom známe, že často podvádza svoje priateľky a nevie byť verný. Jeho vzťahy sú skôr povrchné, aj keď sa môže stať, že žena to cíti inak. Ak narazí na ženu, ktorá bude do neho zbláznená, bude sa cítiť spútaný. Rozchod je v takomto prípade nevyhnutný, no o to viac to bude ženu bolieť.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy