Dvojica v objatí s ružami v ruke
Pexels/Anna Pou

V dnešnej modernej dobe nebuď ako ostatní, ale snaž sa vzťah najprv zachrániť a opraviť. Nerozchádzaj sa hneď pri prvej prekážke, ale hľadaj niečo, čím by si mohla prekážku odstrániť. Tak čo, chceš sa s ním naozaj rozísť alebo je to len útek od problémov? 

Problémom dnešných párov je, že sú až príliš pohodlní

Nechce sa im na vzťahu pracovať, lebo veria, že keď sa s niekým rozídu, hneď za rohom si nájdu niekoho iného. Prosím, nebuď taká. Nebuď lenivá na vzťahu pracovať, nerozchádzaj sa. Mať niekoho, kto ťa miluje a koho miluješ ty, je ten najväčší poklad dnešnej doby.

Oplatí sa ti vzťah zahodiť len kvôli tomu, že tvoj priateľ nie je dokonalý? Dokonalý predsa nie je nikto, ani ty. Preto dokonalosť nevyžaduj ani od priateľa, ale snaž sa skôr o to, aby ste k sebe boli úprimní a neboli medzi vami žiadne hádky.

Dvojica znamení
zdroj: Pexels/Anna Tarazevich

S láskou všetko vyriešite, preto je dobré, ak sa viete láskavo rozprávať, nič si nevyčítať a byť k sebe maximálne úprimní. Pravda bolí, ale zároveň aj oslobodzuje. S takým vzťahom to môžeš dotiahnuť ďalej, než si sama myslíš.

Ak by sa ti na vzťahu nechcelo pracovať, vyzeralo by to takto. S niekým by si chodila, aj by sa ti páčil, aj by si si s ním postupne vytvorila puto, ale narazili by ste na problém. Následne by si sa s ním rozišla a bola by si sama. Po určitej dobe smútku by si si niekoho našla a kolobeh by sa zopakoval.

Bola by si šťastná? Asi nie. Žiadny z tvojich vzťahov by nebol hlboký a nemal by pevné korene. Všetky by boli plytké, lebo by sa rozpadli pri prvom probléme. Nebuď teda ako ostatní a ako žena z tohto príbehu.

Buď niekto, kto si cení pravú lásku. Niekto, kto vie, za čo sa v živote oplatí bojovať. Niekto, kto neujde od muža len preto, že nie je dokonalý, ale má pár chýb a zlozvykov. Veď čo je na tom, aj ty ich máš, tak sa nehraj na veľkú kráľovnú. Buď realistkou a bojuj o to, na čom ti záleží. Nie každý má šťastie na vzťah a pravú lásku. Preto najprv zváž, či už vaše problémy naozaj došli do bodu, kedy je treba sa rozísť. Polož si týchto 10+ otázok.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating