instagram.com/laurandnicolas

Si do neho naozaj zamilovaná, alebo si zamilovaná len do myšlienky, že ťa miluje? Miluješ ho úprimne alebo iba miluješ ten pocit, keď si vo vzťahu?

Myšlienky a pocity si musíš utriediť.

Keď niekoho miluješ, tak ho miluješ so všetkým. Či už má nejaké zlozvyky, zlé vlastnosti alebo veci, ktoré ti prekážajú. Pravá láska ich prijíma, pretože vie, že žiaden človek nie je dokonalý. Vie, že ľudia sú úžasní aj vtedy, keď nie sú úplne perfektní. Keď si niekoho idealizuješ, máš na sebe ružové okuliare a nepripúšťaš si, že by mal človek zlé vlastnosti. Vidíš ho iba v dobrom svetle a myslíš si, že je tá najdokonalejšia osoba na svete.

View this post on Instagram

LIVING SIMPLE MAKES LOVING SIMPLE 🌸💜. • Isn’t it funny that we had to start traveling and go to the other side of the world to realise how important all the little things in life are? 🌍 At home we forgot what a gift it is to be alive 🙏🏻, how wonderful it is to have a house 🏠 , a family 💛, even drinking water🚰 … how beautiful our planet is.. 🌍 we got so sucked up by society that we forgot to enjoy all the small things, like LOVE. • We met people in different countries who almost had nothing…in a materialistic way 💵 . But god they were happier and smiled more then most people back home. The kids play outside, they don’t have ipads. People talk to eachother, they don’t have internet. People love eachother, because LOVE is all they have ❤️. • We have been loving our waterbottles from @avana 💜 we can fill it up at every campsite and almost every village on our roadtrip #myavanabottle #discoveryawaits • • #Speechlessplaces #Travelinspo #travelinspiration #Travelgoals #travelblogger #travelbloggers #Wanderers #Travelcouple #Passportready #Travellust #Goodvibesonly #weliketotravel #holidays #awesomelifestyle #vacations #wonderful_places #travelgoals #travelnow #wanderlust #provence

A post shared by PASSPORT IN ONE HAND | TRAVEL (@laurandnicolas) on

Takto sa môže stať, že ľahko skončíš v toxickom vzťahu. Budeš mať klapky na očiach, nebudeš vidieť nič zlé a ďalej si žiť vo vzťahu, ktorý ťa síce bude robiť šťastnou, no len nachvíľu.

Keď niekoho skutočne miluješ, nemáš o ňom veľké očakávania. Vieš, že každý robí chyby, učí sa a mení sa. Keď si zamilovaná iba do myšlienky o ňom, nevieš rozoznať realitu od sna. Myslíš si, že to bude stále také krásne, ako to bolo na začiatku. Myslíš si, že sa nič zlé nemôže stať. No môže. Veľmi rýchlo sa môže všetko zmeniť a tebe zrazu neostane nič.

Prebudíš sa do reality a budeš veľmi sklamaná, že človek, ktorého si považovala za dokonalého a neomylného, má aj zlé vlastnosti. Budeš veľmi prekvapená, ak nesplní všetky tvoje očakávania.

View this post on Instagram

⚡️DOUBLE TAP IF YOU WANT TO VISIT THIS PLACE⚡️. • We always wonder if people decide on where to go based on what they see on Instagram… 🧐 what are your thoughts on this? • I really miss this place, it’s been my second home since I was a baby 👶🏼❤️ I still remember all the positive responses we got when we were there in September! We tried to capture places in Ramatuelle and St Tropez that are quite unknown on this platform, and we hoped to inspire you and show you that this area is incredibly beautiful!!! (Our previous post is also shot in this area)🥰. • We were actually planning to go back in June to show you how all the small villages are filled with colourful flowers during that time 🌺 but I guess we won’t be going😭. • Ps: my mom took this shot 😍 how good is she?! 🙈❤️

A post shared by PASSPORT IN ONE HAND | TRAVEL (@laurandnicolas) on

Toto všetko sa stane, keď si zamilovaná len do myšlienky o niekom, nie do neho samého. Pretože človek potrebuje pravú a skutočnú lásku, nie vysnívanú telenovelu.

Žiješ v realite, preto by si mala mať oči otvorené. Milovať, ale nič neočakávať. Byť zamilovaná, no nohami pevne na zemi. Mať niekoho rada, no nie len pre jeho dobré vlastnosti, ale ako celok. Odpúšťať a učiť sa z chýb.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating