ZOZNÁMTE SA S MÓDNYM NÁVRHÁROM CRISTIANO BURANI – Milan Fashion Week, 20. september 2017

Po New Yorku a Londýne sa v čase od 20. do 25. septembra 2017 konal preslávený týždeň módy v Miláne. Milan Fashion Week je javiskom „Made in Italy“, kde všetci veľkí návrhári tradične prezentujú svoje kolekcie v týždňoch módy vo februári a v septembri. Prehliadka „Kolekcií Ženskej Módy“ doslova, je najočakávanejším momentom v medzinárodnom módnom svete. Módni návrhári na tomto septembrovom týždni módy nastoľujú vždy trendy pre obdobie Jar/Leto.

Prvý deň prehliadkového týždenného maratónu 20. septembra 2017 zahviezdili značky ako Gucci, Alberta Ferretti, No21, Cristiano Burani, Alberto Zambelli, Fausto Puglisi, Francesco Scognamiglio a iní. (O návrhároch Fausto Puglisi aj Francesco Scognamilglio sa môžete dočítať na mojom blogu myamirell.eu, kde som podrobne rozobrala Milan Fashion Week február 2017 podľa jednotlivých návrhároch).

CRISTIANO BURANI

Prehliadka módneho návrhára Cristiano Burani bola v harmonograme týždňa módy naplánovaná hneď na prvý deň a to na 20. septembra a nasledovala časovo tesne po prehliadke návrhára Alberto Zambelli. Keďže tieto dve prehliadky mali predurčené rôzne miesto konania a časovo po sebe následovali, musela som pridať a rezkým krokom sa ponáhlať z backstage po prehliadke Alberto Zambelli na námestie Piazza Duomo. Na obe prehliadky som mala pozvánku a tak som už dopredu vedela, že to bude časový maratón, ktorý sa začal takto v úvode prvého dňa týždňa módy a to už od rána.

ódny návrhár CRISTIANO BURANI s modelkou CLAUDIA SCHIFFER a MICHELLE HUNZIKER – Milan Fashion Week, september 2017, source: cristianoburani