instagram/jasmina_alagic

Čo chytí, to premení na zlato! Aj takto znejú slová pyšnej manželky, Jasminy Alagič Vrbovskej, na adresu Patrika „Rytmusa“ Vrbovského. Otec malého Sanela svojím posledným počinom opäť dokázal, že na slovenskej hudobnej scéne jednoducho kraľuje. 

„Som späť, aj keď som nikdy nebol preč.“ Takto znejú slová, ktoré len pred pár dňami napísal k príspevku na jeho instagramovom profile. V ňom prostredníctvom videa sám na sebe predstavil novú kolekciu I’M BACK z merchu JBMNT. Video dopĺňa aj na „mieru šitý“ text. O tom, že fanúšikovia na neho nedajú dopustiť, svedčí aj fakt, že ružová bunda s výraznými logami, sa vypredala za jeden deň!

„JBMNT“, ktoré sa objavuje v tejto kolekcii nie je totiž len nejakou skratkou zo skladby. Stalo sa skratkou pre určitý životný štýl, ktorý si už niekoľko rokov jeho fanúšikovia idú. Prvý merch JBMNT tvorili mikiny rôznych farieb a v česko-slovenských uliciach sa stali absolútnym hitom. Kontrafakt tak vybudoval silnú značku.

Ani po 20 rokoch na scéne však Rytmus, Ego a Anys nekončia. Práve tento rok, na ich okrúhle výročie chystajú nový album s názvom KF IAKO ROLLS a fanúšikovia sa nevedia dočkať.

Úprimným vyznaním k úspechu nového merchu prekvapila samotného Rytmusa jeho manželka. „Máš obrovský dar. Paťo, to teraz naozaj nepíšem ako Tvoja zamilovaná žena, ale ja vidím Tvoje reálne výsledky, vidím, koľko tvoríš, z čoho koľko predáš/zarobíš, ako si krásne vďaka tomu môžeš vyberať s čím a s kým ideš robiť, kam ideš posúvať možnosti hocičoho a bez okolkov poviem, že vďaka tomuto tvojmu talentu si nám doprial vlastne celý takýto životný štandard,“ opisuje jeho talent Jasmina.

A inak, ak by sa ma niekto spýtal, na čo som na ňom v rámci “RYTMUSA” pyšná, vôbec by to nebol ten spomínaný životný štandard s ním, ani nič hmotné, nehmotné, umelohmotné, čo mi kupuje za jeho úspech. Jednoznačne by to bol pocit, ktorý mám, keď ideme ulicou, keď ho ľudia zastavujú a poďakujú mu za hudbu, ktorá ich zachránila (toto slovo som si naozaj netrúfla povedať ja, je to z úst ľudí, ktorí ho majú radi a ja ho iba hrdo tlmočím), dala im šancu v živote naladiť sa zo všetkého ťažkého, čo prežívali, znovu na dobré.

Rytmus v komentári pod jej vyznaním priznal, že ho tým dojala. „Pri čítaní týchto slov si neviete predstaviť, aký ohňostroj šťastia vo mne vybuchuje.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News