Mamba Dasha

Namiesto vytúženého oddychu poriadne nervy! Asi v takomto duchu sa nesie dnešné ráno v Dubaji, kde je spolu s partnerom a synom slovenská speváčka a herečka, Mamba Dasha. Na svojom Instagrame fanúšikov informovala o tom, akému klamstvu naleteli a upozorňuje na to aj budúcich dovolenkárov.

33-ročná Dáša Šarközyová, ako znie jej celé meno, patrí k známym slovenským speváčkam a aktuálne hviezdi v muzikáli Bodyguard. Okrem toho sa venuje vlastnej kozmetickej značke a aj Instagramu, kde ju sleduje viac ako 90-tisíc followerov. Tým posiela pozdravy z Dubaja, kde práve oddychuje so snúbencom, tanečníkom a hercom Tonym Poruchom, a ich synčekom Manolom. Táto dovolenka sa však nezaobišla bez problému.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mamba Dasha 💋 (@mambadasha)

Nahnevaná Mamba Dasha

„Taká som nas*atá. Normálne som sa ráno zobudila nas*atá, že musím vám povedať, aby celý svet vedel, že ako to tu funguje v tomto Dubaji. Lebo mám chuť nasadnúť na taxík, vrátiť sa na letisko a rozbiť letisko, aby som si trošku uľavila,“ prihovorila sa sledovateľom na sociálnej sieti. „Tak obrovsky nás odžubali, že to ani nie je možné,“ dodala a začala vysvetľovať, o čo šlo.

Problém spočíval v kúpe SIM karty, ktorú na dovolenkách kupujú kvôli internetu. Ten potrebujú nielen kvôli osobnému kontaktu, ale aj práci. V Dubaji na letisku ich šokovali vysoké ceny „Nikdy som nevidela tak extrémne drahé SIM karty,“ priznala. Aj keď nad nimi váhala, nakoniec si s Tonym vzali na odporúčanie delegáta 2 karty dokopy. Každá z nich stála 81 € a mala obsahovať neobmedzené dáta na mesiac.

Ráno im však došla správa o tom, že ich kúpený paušál končí o 7 dní a následne im tak strhnú rovnakú sumu. „Oni nám zabudli povedať, že je to na kalendárny mesiac.“ Na toto chce upozorniť práve ďalších ľudí, ktorí sa do Dubaja chystajú. Ako podotkla v príbehoch, ktoré si celé pozrieš TU, peniaze jej nepadajú z neba a nechce, aby sa na tomto popálili ďalší.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Tony Porucha (@tonyporucha)

Zdroj: Instagram/mambadasha

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieŠoubiznis & Hot News