Zamilovanosť

Zamilovanosť a láska. To je pre muža obrovský rozdiel. Často si ich zamilované ženy zamieňajú, no neskôr ich čaká len trpké sklamanie. Preto sa radšej nauč rozlišovať rozdiel medzi nimi a dávaj si pozor na správanie muža. Aby si predišla zlomenému srdcu, ak zistíš, že si bola iba ďalšia v poradí.

Rozdiel medzi týmito slovíčkami je jednoznačný. Páčiť sa ti môže hoci kto, pokojne aj viac ľudí. Zaľúbiť sa tiež môžeš do viacerých mužov, občas aj napriek tomu, že vieš, že vás spoločná budúcnosť nečaká, no láska znamená milovať jedného človeka spomedzi všetkých ostatných. Musíš rozmýšľať, kedy sa mu iba páčiš a kedy sa do teba zaľúbil.

Ak nechceš byť ako každá druhá, nemala by si sa mu iba páčiť fyzicky, ale mal by k tebe cítiť niečo viac. Ak chceš byť prvá a posledná z ostatných.

Objima
zdroj: Pexels/ Andrea Piacquadio

Mnohokrát si to ženy zamieňajú, aby si udržali chlapa a mýlia si lásku s pobláznením. Mnohé vzťahy končia len preto, že sa nezakladajú na láske, ale iba na tom, že sa ti niekto páčil, no nezaľúbil sa.

Láska prichádza postupne s povestnými motýlikmi v bruchu. Zaľúbenie má ďaleko od toho, keď ti je niekto len sympatický. Keď si zamilovaná, chceš tráviť viac času s daným človekom, si rada v jeho spoločnosti, chýba ti a tešíš sa z každej maličkosti, ktorá sa s ním spája.

Chceš vedieť aj to, čo robí a chceš mu byť na blízku. Chceš s nim zdieľať svoje každodenné veci a chceš, aby ti v smutných chvíľach bol oporou.

Bozk
zdroj: Pexels/Jonathan Borba

Láska poskytuje mnohé tieto krásne „benefity“, ktoré nás dokážu často zmiasť. Preto si nezamieňaj zamilovanosť s chvíľkovým pobláznením. Nauč sa rozlišovať, o čo mužovi ide. Ak sa nechceš na chlapa namotať tak rýchlo, prečítaj si týchto 7 rád. Nedávaj si falošne nádeje. Predsa aj ty chceš zažiť tú pravú lásku, nie iba keď sa niekomu páčiš.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating