Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Skúšala si už niekedy posielať horúce správy alebo si s niekým vášnivo volať? Pojem s*xting predstavuje posielanie správ, fotografií alebo videí s pikantným obsahom, ktorý by mal vidieť len konkrétny človek.

Čo všetko by si mala vedieť a aké riziká ťa čakajú, ak sa do toho pustíš?

Pokiaľ sa rozhodneš pre s*x cez telefón, je to oveľa viac osobnejšie, než posielanie obrázkov. Ty voláš a rozprávaš, zatiaľ čo tvoj priateľ sa môže uspokojovať alebo vzrušovať s hračkami pre dospelých.

Hovorí sa tomu s*x, aj keď nedochádza k žiadnemu fyzickému kontaktu – či už teba a tvojho partnera, alebo niekoho, kto volá na takúto horúcu linku. Pretože áno, milovanie po telefóne je aj veľký biznis.

Avšak, nič nie je dokonalé. Vzrušenie po telefóne so sebou nesie riziká, že osoba na druhej strane môže hovor nahrávať. Neskôr ťa tak môže vydierať. Preto by si to mala robiť iba s niekým, komu naozaj dôveruješ. S tvojím partnerom v dlhodobom vzťahu.

Takýto zážitok môže byť vo vzťahu veľmi osviežujúci, no dvojica si musí naozaj dôverovať a vedieť do čoho ide.

Pokiaľ sa však rozhodneš pre s*xting, budeš musieť byť pripravená na to, že tých rizík je ďaleko viac. Všetko čo pošleš cez messenger, správu alebo cez Instagram, tam už navždy bude. Aj keď to spätne vymažeš.

S*xting je ideálny vtedy, keď chceš partnera vzrušiť alebo ho potešiť v práci (pošleš mu vášnivú fotku, že večer sa môže tešiť na toto), inak by si to nemala robiť pravidelne. Čo je raz na internete, nikdy odtiaľ nezmizne. Aj tu môže nastať situácia, že ťa bude niekto vydierať, dokonca ťa môže niekto sledovať alebo si o tebe všetko zistiť.

Rozhodne by si nemala nikdy (a to ani partnerovi) posielať úplne nahé fotky, na ktorých si ty. Vždy by si mala mať zahalené aspoň tie časti, ktoré sú intímne.

Milovanie cez mobil a správy je vzrušujúce, no prináša so sebou veľa rizík, ktoré sú nenávratné. Musíš sa dopredu rozhodnúť, či ti to za to stojí.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.