Milá, prísna, starostlivá či zábavná? Každá z nás bude inou mamou. Zisti, ktoré vlastnosti podľa znamenia, v ktorom si sa narodila, budú prevládať u teba, až raz budeš mať vlastné deti.

Baran

Žena narodená v tomto znamení patrí do TOP 3 najlepších mám zverokruhu. Ako mama budeš vždy optimistická a k svojim deťom úprimná. Naučíš ich, že sa nemusia ničoho báť, a že nudný život stojí za nič. Budeš presne ten typ, ktorý deti vodí na rôzne krúžky a podporuje v každom pláne.

Býk

Žena narodená v tomto znamení je citovo vyrovnaná a silná osobnosť. Nekonáš s horúcou hlavou, a preto nikdy pri svojich deťoch nevybuchneš. Každý problém sa budeš snažiť rozumne riešiť. Všetko, čo by si chcela deti naučiť, im trpezlivo vysvetlíš. Aj keď sa zdá, že budeš tá prísna, všetko to budeš robiť iba z lásky.

Blíženci

Do trojice najlepších mám podľa zverokruhu patrí aj žena narodená v tomto znamení. Ak si jeho nositeľkou, potom z teba bude veľmi priateľská mama. Tvoje deti budú vedieť, že sa o teba budú môcť vždy oprieť a nebudú sa ti báť povedať pravdu. Spoločne zažijete veľa dobrodružstiev.

Rak

Ak si narodená v tomto znamení, potom si síce zábavná, ale zároveň aj veľmi citlivá a emocionálne založená osoba. Svojim deťom budeš vždy dokazovať, že ich miluješ. Nie len slovom, ale aj všetkou starostlivosťou a obetavosťou, ktorú im ponúkneš. Ty si ten typ matky, ktorý vždy pohladí dieťa po hlave s milým slovom.

Lev

Žena „levica“ je sebavedomá, cieľavedomá a silná žena. Ak je toto tvoje znamenie, vedz, že ako matka budeš tá, ktorá sa vždy ozve a svoje deti si bude zastávať, nech sa deje, čo chce. Budeš plná energie a ukážeš im, že sa za nič vo svojom živote netreba hanbiť. Ukáže sa však aj tvoja prísna stránka.

Panna

Žena narodená v znamení Panny je známa ako tá, ktorá miluje detaily, a ktorá si najviac potrpí na poriadku. Ako matka tak budeš vždy na všetko tip-top pripravená a organizovaný chod domácnosti bude tvojou vizitkou. Tvoje deti budú slušne vychované, no občas kvôli tomu, že im budeš priveľmi rozkazovať. Za svoje príkazy však budeš iba schovávať starostlivosť.

Váhy

Ak si Váha, potom si osoba, ktorá ma skvelé materské vlohy. Si starostlivá, citlivá, spravodlivá, a najmä trpezlivá. Svojim deťom budeš vždy načúvať a budeš chcieť, aby ťa brali za svoju najlepšiu priateľku. Naučíš ich, ako byť dobrým človekom, ktorý nikoho nesúdi. Navyše, o poriadok a štýl v ich izbách bude postarané.

Škorpión

Zo ženy v tomto znamení sa stane mama, ktorá bude mať k deťom veľmi blízky a silný vzťah. Budeš s nimi hovoriť o všetkom a otvorene, a vždy vycítiš, keď sa bude niečo diať. Si typ matky ochranárky, ktorá by spravila čokoľvek, len aby nebolo jej deťom ublížené.

Strelec

Ako žena si plná šarmu, duchaplnosti a zmyslu pre humor. Práve ten ťa odlíši od iných matiek. Tvoje deti s tebou zažijú množstvo zábavy, a veci budeš brať vždy s nadhľadom a štipkou sarkazmu. Z teba bude ten typ matky, s ktorou by šli radi von aj kamaráti tvojich ratolestí.

Kozorožec

Celý život pôsobíš dospelejšie ako tvoji rovesníci. Si zodpovedná, vytrvalá a praktická. Presne tieto vlastnosti sa budeš snažiť posunúť aj svojim deťom. Budeš ich vychovávať zásadovo a zodpovedne, s trocha prísnejšou rukou. Ale to len preto, aby si z nich dostala to najlepšie a naučila ich samostatnosti.

Vodnár

Žena v tomto znamení je bystrá a spoločenská. Ak je to tvoje znamenie, ako matka tak budeš k svojim deťom vždy láskavá a priateľská. Budeš v nich podporovať kreativitu, prebúdzať ich samostatné myslenie a zmysel pre samostatnosť. Rolu matky budeš brať vážne a pôjdeš do toho celým srdcom.

Ryby

Do trojice najlepších mám podľa zverokruhu patríš aj ty, ak si sa narodila v znamení Rýb. Si žena plná emócií a riadíš sa pocitmi viac ako rozumom. Tvoje srdce bude vždy vedieť, čo je pre deti najlepšie. Budeš sa snažiť, aby z nich vyrástli slušné osobnosti, ktoré budú ku všetkému pristupovať s láskou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.