Unsplash/Ana Francisconi

Nech sa stane čokoľvek, ich láska nezhasne. Môžeš im do očí povedať, že je koniec, pohádať sa do krvi či použiť naozaj ostré slová, ich plameň v srdci tu stále bude pre teba horieť. Možno sa stiahnu do úzadia a srdce im bude krvácať, no nikdy ťa ľudia narodení v tomto znamení zverokruhu neprestanú milovať. Totižto sú odsúdení na bezhraničnú lásku.

Býk

Toto znamenie zverokruhu sa pre lásku jednoducho zrodilo. Neha, objatia, láskyplné náručie a milovanie najradšej od rána do večera. Hoci je Býk aj tvrdohlavý, táto jeho vlastnosť sa prejavuje intenzívne práve v oblasti lásky. No jeho tvrdohlavosť sa prejavuje aj v tom, že nedokáže, respektíve nechce sa zmieriť s myšlienkou, že by vzťah mohol skončiť. Proste pre neho sa láska nedá vymazať len tak jedným slovom „koniec“, vetou, či dokonca poriadnou hádkou.

zdroj: Photo by Edward Eyer from Pexels

Rak

Ďalšie znamenie zverokruhu odsúdené na nekonečnú lásku. Reč je o Rakovi. Ľudia narodení v znamení Rak sú bezhraniční romantici a určite, ak sa zahľadíš do takéhoto človeka, poriadne si spoločné chvíle plné lásky užijete. Toto znamenie, teda ľudia Raci, vedia lásku dokonale precítiť a navyše si ju nesmierne vážia. Keď sa raz zaľúbia, nejde to len tak vymazať. Láska pre ich znamená silné puto. Nie je to len niečo, čo jeden deň je tu a druhí nie.

Panna

Kto by to čakal, že do tohto zoznamu sa dostane i veľmi realistické a praktické znamenie Panna. Aj keď často ľudia v tomto znamení premýšľajú o veciach, čo sa týka lásky, rozum ide bokom, teda, aby sme sa lepšie rozumeli, keď sa zamilujú, ich city nejde vymazať a prežívajú to intenzívne. Radi snívajú a predstavujú si vzájomné chvíle s ich láskou. A keď príde na rozchod, ich srdce krváca a len ťažko sa vedia zmieriť s tým, že nastal koniec. I keď sa neradi s tým zdôverujú, veľmi trpia.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy