pexels.com

Silná žena – taká, ktorá si prešla zlými vzťahmi, no stále verí na lásku. Taká, ktorú život už párkrát zrazil na kolená, no ona sa oprášila a postavila opäť na nohy. Taká, ktorej najbližší uštedrili zopár faciek, no svoje sklamanie premenila v odpustenie.

Vidíš ju ako stojí a napriek všetkému zlému denne venuje úsmev každému, koho stretne, ako keby sa jej nikdy nič zlé nestalo.

Táto žena nemá najmenší problém povzbudiť každého, kto to potrebuje. Svojou dobrou náladou vnáša bezstarostnosť do situácií, ktoré sa zdajú veľmi náročné. Navonok vyzerá ako silná, neochvejná žena, ktorá zvládne všetko, čo si zaumieni. Vyzerá, že má celý svoj život pod kontrolou a len ona rozhoduje o tom, čo sa jej stane. No presne toto chce, aby všetci videli. Vybrala si určitú časť zo seba, ktorou sa bude prezentovať a všetko to ostatné, celý spodok povestného ľadovca skrýva vo svojom vnútri.

Ľudia sa na ňu dívajú s obdivom. Niektorí jej závidia, niektorí jej doprajú, no ani jeden netuší, aký boj v sebe ukrýva. Všetci ju vidia ako nádherné upravenú, sebavedomú a zároveň milú, no nik netuší čo sa odohráva v jej hlave, keď vonku svietia len pouličné lampy a ona sa uprostred noci cíti nahá a zraniteľná. Vtedy, keď sa nik iný nedíva.

Ľudia si k nej prichádzajú po radu, pretože vedia, že ich dáva najlepšie. Každý cíti, že sa jej môže zdôveriť, pretože je skvelá v povzbudzovaní všetkých navôkol. Avšak nikdy v živote ju nik nevidel plakať. Nikdy si nesťažuje. Nikdy neodhaľuje svoju zraniteľnosť. Nehovorí o svojich problémoch, pretože sa rozhodla trpieť sama. A keď sa cíti, že sa jej slzy hrnú do očí, naprázdno prehltne a pochová ich až do doby, kým nebude sama.

Nikomu sa nezverí so svojim trápením, pretože si uvedomuje, že je to JEJ problém a JEJ život, ktorý musí dať dokopy. 

Aj oná má strach, zo zlyhania. Aj ona sa občas cíti nesvoja a potrebuje povzbudiť. Aj ona chce vedieť, že ju niekto ľúbi. Aj tá najsilnejšia žena občas potrebuje počuť, aká je úžasná. Nenechaj sa zmiasť jej sebavedomím a krásou. Aj táto žena v sebe ukrýva vnútorný boj. Každému sa v živote stalo niečo zlé, no ona sa to rozhodla premeniť na silu. Teda aspoň navonok, pretože v jej vnútri sa odohráva neustály boj.

zdroj: thepowerofsilence.co

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieLife