Pexels/Yan Krukov

Či sa ti to už páči alebo nie, tvoj život nebude vždy o pohodových dňoch, v ktorých si vlastne ani neuvedomíš, že môže byť horšie. Bez ohľadu na čokoľvek, každú z nás raz postretnú situácie, ktoré nás zrazia na kolená. Budú to momenty, ktoré nám vyrazia dych, zlomia srdce a potiahnu ku dnu. Nevyhneme sa im, no to ešte neznamená, že ich neprekonáme. Veď vieš, že my, ženy, máme obrovskú silu.

Silu tak mocnú, že dokážeme znova vstať a bojovať, že si utrieme slzy a nahodíme úsmev, aj keď nám ide roztrhnúť dušu a ukážeme celému svetu, že ťažké chvíle nás iba posilnili a posunuli vpred. Zo všetkých životných skúšok si totiž berieme dôležité lekcie. Povieme ti, na čo sa musíš pripraviť, ak to ešte za sebou nemáš.

Zrada od blízkej osoby

Nežijeme v kreslenej rozprávke a tak veriť, že všetci okolo nás sú dobrosrdeční a úprimní, je poriadne naivné. Život nie je vždy fér a častokrát sa to prejaví práve vo vzťahoch s ľuďmi okolo teba. Či už to budú tvoji spolužiaci, kolegovia, blízke priateľky alebo rodinní príslušníci. Vždy sa nájde aspoň jeden, ktorý ti dokáže, že nemôžeš veriť všetkým.

Zradí tvoju dôveru, podkopne ti nohy a tebe ostane len množstvo otázok, ktoré sa budú začínať slovom Prečo. Zrejme na danú osobu zanevrieš a už navždy ju budeš v duchu preklínať, no ver, že aj toto raz musíš zažiť. Aby si otvorila oči, dávala si pozor na tých, čo sú okolo teba a pozerala sa na veci reálne. A samozrejme, vážila si viac tých, ktorí pri tebe stoja úprimne.

Pokračovanie článku na ďalšej strane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife