Zamilovaný pár spoznal skutočnú lásku

Ďalší deň je za tebou a ani počas neho sa ti ju nepodarilo nájsť. Skutočnú lásku, o ktorej všetci rozprávajú. Kamošky vtipkujú, že si muža nájdeš na každom rohu, no zdá sa, že po tvojej ulici snáď neprešiel žiaden už veky. Ako je možné, že si niekto nájde vzťah už počas strednej školy a ty si ešte nespoznala nikoho, pri kom by to vôbec stálo za ten pokus?

Máš pocit, že si divná, že je možno s tebou niečo zle. Si škaredá? Nepríťažlivá? Nudná? Alebo azda hlúpa? Rozmýšľaš, na aký problém by si sa vyhovorila. Hľadáš ho vo svojom zrkadle, no vieš čo? Tam odpoveď nenájdeš. Totiž, láska sa nepozerá na to, či po nej práve teraz túžiš alebo nie. Ona vie, kedy ti ukáže svoju tvár.

Skutočnú lásku spoznáš vtedy, keď to budeš najmenej čakať

Predstavuješ si, aké to asi bude. Aký je to pocit mať tie motýliky v bruchu, ktoré všetci spomínajú. A čo tie ružové okuliare? Naozaj ti tak veľmi zaslepia oči? Vieš, že láska ti môže privodiť aj zlomenie srdca. No nemôžeš byť sklamaná, keď si ešte nemala šancu milovať a byť milovaná. Nevieš sa dočkať momentu, kedy príde tvoja šanca.

Mnoho chlapov to už na teba skúšalo a možno si z tých, ktoré im ani nikdy nedali šancu. No nechcela si mať s nikým nič, pretože si tam necítila tú iskru. Žiadne zimomriavky po tele, žiadna chémia, ani duševné prepojenie. Hľadala si to tam, no neprišlo to. Bez toho všetkého predsa nemohol žiaden vzťah začať. Nezúfaj však, na tomto svete neexistuje človek, ktorý by skutočnú lásku nikdy nespoznal.

To krásne (aj keď teraz skôr nepríjemné) na nej je to, že príde vtedy, keď to uzná sama za vhodné. Nemôžeš ju nasilu prinútiť, aby ti vošla do života. No ver, že keď konečne príde, bude to stáť za to. Bude to tisícnásobne krajšie, žiarivejšie, iskrivejšie a duševnejšie, než si predstavuješ. A na dobré sa oplatí počkať, no nie?

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating