Často sa stáva, že keď chcú niektorí ľudia vzťah, nemôžu ho mať. Akonáhle však lásku nehľadajú, príde k nim sama. Pre niektoré znamenia bude lepšie, ak v tomto roku zostanú single. Budú mať viac času na vzdelávanie, budovanie kariéry a pochopenie určitých vecí.

Nie vždy predsa dostaneme to, čo chceme (a niekedy je to obrovské šťastie).

Škorpión

Vzťahy, ktoré Škorpión má, sú vždy zložité. Žije veľmi rýchlo, vášnivo a nespútane. Tento rok by sa mal vyhnúť vážnemu vzťahu, pretože ešte neprišiel do štádia, kedy by si vedel vážiť osobu, ktorá ho bude milovať bezhranične.

Má rád ľudí, no niektorých má čisto pre zábavu. Pre neho nie je dôležitý cieľ ale cesta, preto chce mať na svojej ceste iba ľudí, z ktorých môže niečo mať. Veľmi ťažko by sa v roku 2020 vzdával svojej nespútanosti, pretože ešte nevie, aké by to bolo zostať do smrti len s jedným človekom.

zdroj: Photo by katemangostar from Freepik

Lev

Lev sa musí tento rok pripraviť na veľké zmeny, no vo vzťahoch sa neudejú. Budú sa diať v práci a v rodinnom kruhu. Vo vzťahoch zostane všetko rovnaké, čiže ani tento rok nenájde Lev svoju spriaznenú dušu.

Nemá zmysel, aby sa ju pokúšal nájsť sám, pretože mu to nie je súdené. V roku 2020 má pre neho hlavný význam práca a zmeny, ktoré sa udejú v nej. Láske necháva dvere otvorené, no on sám nie je otvorený. Keď sa naučí dôverovať ľuďom, vtedy príde čas na pravú lásku.

Ryby

Partnerské vzťahy zatiaľ znameniu Ryby nevyšli. Na lásku nebude mať šťastie ani v roku 2020, pretože všetko, čo sa bude zdať ako prijateľné, nakoniec stroskotá. Znameniu Ryby najviac pomôže, ak sa tento rok zameria na charitatívne akcie, pretože má v sebe toľko dobra, že by z toho dobra mohol „čerpať“ celý svet.

Láska, ktorú v sebe Ryby skrývajú, nie je partnerská ale dobročinná. Ich rok by sa mal niesť v symboloch pomáhania ľuďom.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.