instagram/charlyjordan

Existuje niekoľko typov ľudí. Takí, ktorí sa neboja a odvážne vstúpia do vzťahu i po krátkej chvíli. No existujú aj takí, ktorí potrebujú čas a trpezlivosť z druhej strany, pretože sa v nich bije kopec emócií. Či už teda veríš alebo nie, hviezdy dokonca šepkajú, že niektoré znamenia zverokruhu jednoducho majú obavy zo vzťahu a kým sa teda rozhodnú, že áno, idú do toho, potrebujú určitú dobu a priestor. A reč je práve o týchto znameniach.

Panna

So znamením zverokruhu Panna je to trošičku zložitejšie ako s inými. Potrebuje svoj osobný priestor na rozvíjanie sa a pokiaľ príde na reč o vzťahu, stiahne sa. Pretože hlavou je koluje, čo ak už nebude mať čas pre seba, čo ak a opäť len otázky čo ak. Partner, teda budúci partner Panny, potrebuje dostatok trpezlivosti. No keď sa už predsa len Panna rozhodne, že je pripravená na vzťah, je veľmi vášnivá a má zmysel i pre romantiku, aj napriek tomu, že je považovaná skôr za praktické znamenie.

Rak

U Raka sa zas majú tak veci, že je nesmierne citlivý a vo vzťahu by uprednostnil, ak by mu partner doprial veľa pozornosti. Lenže vzťahy nebývajú až tak ideálne, ako by si Rak predstavoval, preto sa radšej vyhýba vzťahom, aby nemusel prežívať nedajbože zlomené srdce. Ako u Panny, aj Rak potrebuje čas.

Baran

Na jednej strane sa vie Baran veľmi rýchlo zamilovať, no na druhej strane rozumie tomu, že to môže byť častým dôvodom jeho trápenia, preto sa viacmenej vždy rozhodne pre slobodný život a do vzťahu sa veľmi nehrnie. Pri Baranovi netreba tlačiť na pílu a je dobré mu doprať čas a priestor. Nech sám v sebe nájde odpoveď, čo chce a nechce. Je to zmyselné znamenie plné romantiky, takže aj sa rozhodne skúsiť vzťah, nebudú rozhodne chýbať vzrušujúce momenty. Veď predsa, aj o tom je láska.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy