Photo by Aline Viana Prado from Pexels

Ďakujem, že si prišla do môjho života. Keď si spomeniem na tú chvíľu, kedy sme sa prvýkrat stretli, vtedy by mi ani len nenapadlo, že si niekto, kto po mojom boku ostane dlhé roky. Vtedy sme ešte nevedeli, ako veľmi sa potrebujeme, a ako veľmi sa budeme spolu smiať.

Ďakujem ti, že si môžeme dôverovať tak, že si povieme veci, ktoré sa nedajú vziať späť. Za to, že ak mala jedna z nás zlý deň, tá druhá pri nej stála. Za to, že aj keď prišiel test nášho priateľstva, spoločne sme ho zvládli. Dobre vieme, aké je naše priateľstvo dôležité. A preto sa ho nikdy nevzdáme.

Ďakujem za tie chvíle, kedy si mi kryla chrbát, stala sa mojou „partnerkou v zločine“, a počúvla vtedy, keď som povedala, že sa mýliš. Vďaka za všetky tie prekecané noci s pizzou a vínom v ruke, za všetky tie záchvaty smiechu, za tie hlúpe rady, ako ho „určite“ zbaliť, aj za to, že kvôli mne nenávidíš novú frajerku môjho ex. Aj keď ju nepoznáš.

Musím Ti poďakovať aj za to, že si mi utierala slzy, keď bolo zle. Že si mi ukázala svoj pohľad na život, aj keď sa od môjho líšil. Že si ma obraňovala, aj keď si vedela, že nemám pravdu. Keď si počúvala, ako klamem, bez váhania si sa pridala. A samozrejme, držala si mi vlasy po prežúrovanej noci.

Vytvorili sme si spomienky, ktoré nám nikto nevezme. S nikým iným si tie zážitky neviem predstaviť. Poznáš ma lepšie, ako ja sama. Si môj najväčší podporovateľ. Nerozdelili nás chlapi, hlúpe reči, ani vzdialenosť. Sme kamošky tak dlho, že sa to už ani nestane.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife