instagram/madamelena_

Tieto znamenia sú nebojácne. Vedia ti priamo do očí povedať, čo si o tebe myslia. Pri nich budeš vždy vedieť, akú majú náladu, no niekedy ti ich úprimné reči ublížia. Dávaj si pozor na ľudí práve v týchto znameniach.

Býk

Človek v tomto znamení je materialisticky založený, nenásytný a tvrdohlavý. Rád sa zabáva a vôbec mu neprekáža, že svojím chovaním niekedy pripomína nevychovaného človeka. Je v ňom veľká energia, túžba po spoznávaní nových vecí a zoznamovaní sa. Nemá problém povedať pravdu do očí aj ľuďom, ktorých pozná len chvíľu. Dáva mu to slobodu a vedomie, že môže byť sám sebou. Vie, že keby sa pretvaroval, nebol by vo svojej koži a vyviedlo by ho to z miery.

Ryby

Napriek tomu, že človek v znamení Ryby je veľmi citlivý, dokáže druhým ľuďom povedať (častokrát) nepeknú pravdu priamo do očí. Je vnímavý, nemá dostatok pevnej vôle, no za každých podmienok je úprimný. Nedokáže klamať, pretože ho od detstva učili, že to nie je správne. Niekedy sa zdá, že tento človek nemá usporiadaný život – preto chce kritizovať druhých, no pravdou je, že im chce pomôcť. Dáva im šancu na to, aby sa mohli zmeniť a vylepšiť svoje zlé stránky.

Váhy

Človek v znamení Váhy je nerozhodný, odmeraný a novým ľuďom sa vyhýba. Rád sa pohybuje v kruhu ľudí, ktorých už pozná, a v ktorom sa nemusí s nikým zoznamovať. Medzi jeho silné stránky patrí priamočiarosť a úprimnosť. Pri blízkych ľuďoch si nemusí dávať pozor na ústa a vie sa pri nich dokonale uvoľniť. Keď ti chce niečo povedať, jednoducho ti to povie. Nechodí okolo horúcej kaše, veci hovorí na rovinu a žiadnej téme sa nevyhýba. Čo na srdci, to na jazyku.

Lev

Tento človek je veľmi odvážny. Je taktiež autoritatívny, márnomyseľný a nikdy nemá problém s vyjadrovaním názorov. Aj keď sú častokrát kontroverzné, vyjadrí ich priamo a nečaká na následky. Je presne taký, akého si ho predstavuješ. Nedrží sa predpisov, rád riskuje a vie veľmi dobre, že nechce žiť nudný život. Do očí ti povie, čo si o tebe myslí a nečaká, že sa ti to bude páčiť. Jeho myšlienky sú totiž diametrálne odlišné od väčšiny ľudí.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy