Možno si si to všimla, a možno si to aj sama zažila. My, ženy, akosi letíme na chlapov, ktorí majú „zlú“ povesť. Na také tie typy, ktoré sú problémové, vyzerajú drsne a ich správanie je plné sebavedomia. Ako je možné, že sa do nich zamilujeme, aj keď vieme, že nám dokážu ľahko zlomiť srdce?

Nuž, odpoveď na to nemusíš hľadať dlho. Každá žena má totiž v sebe ukrytý materinský pud. Niektoré ho prejavujú vo veľkom, iné žijú s tým, že ho ani nemajú, no aj v nich sa skrýva. A práve vďaka nemu veríme, že toho zlého chlapca môžeme „napraviť“. Veď tak to chodí aj vo filmoch, no nie?

Drsného chlapa opantá milé a slušné dievča, a z neho sa stane krotký a romantický muž, ktorý spraví pre svoju milú čokoľvek. Takto to síce nefunguje (aj keď, výnimky sa môžu nájsť, no máš pocit, že tvoj život je ako film?), ale pointa ostáva. Túžime po tom, aby sme boli tie, kvôli ktorým sa muž dokáže zmeniť. Pamätaj, že takúto povahu môžeš skrotiť iba na chvíľu. Nie navždy.

Je tu aj druhá stránka pohľadu na vec. A tou je túžba. Túžba po tom, že ten silný chlap sa o nás dokáže postarať. Že sa pri ňom budeme cítiť bezpečne, a keď bude treba, on sa za nás aj pobije. Túžba po chlapovi, ktorý je dominantný a nebudeme sa o neho musieť starať ako nejaké žienky domáce, ktoré majú všetko na svojich pleciach.

Sú to tie typy „drsňákov“, o ktorých tajne snívame, aj keď vieme, že život s nimi nebude nikdy ľahký. Ak si takého nájdeš, držíme ti palce, aby si zažila svoj film, v ktorom to dobre dopadne. A ak vieš, že by si na to nemala nervy, nechaj si predstavu o ňom radšej iba do postele.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.