Unsplash/Erke Rysdauletov
Tento článok je určený pre osoby staršie ako 18 rokov, môže obsahovať sex, nahotu a iný nevhodný obsah pre neplnoletých.


Späť na hlavnú stránku

Milovanie a intímny život patria k vzťahu. Vlastne, sú jeho veľmi dôležitou súčasťou, pretože ak vám to nebude fungovať v posteli, môže to ovplyvniť aj iné smery vášho spolužitia. Áno, dobrý se* je ako sladká bodka lásky, no ak to nie je ono, ticho a nervozita ostanú visieť vo vzduchu. Existuje viacero dôvodov, kvôli ktorým sa vaše intímne hranie môžu pokaziť, no niektoré z nich vieš ovplyvniť aj sama.

Toto sú 3 veci, ktoré tvoj (a teda aj váš) zážitok zbytočne pokazia a pritom by až do vašej spálne vôbec nemali zasahovať. Keď sa ich zbavíš, bude to pri milovaní uvoľnenejšie, prirodzenejšie a vášnivejšie.

Zaťažená myseľ

Chvíle s tvojím partnerom predstavujú čas, kedy by si sa mala venovať naplno iba jemu. Najmä, ak sú v hre už bozky a nežné dotyky, nemala by si v hlave riešiť to, čo si zažila počas dňa, to, aké úlohy ťa čakajú či iné veci, ktoré zbytočne zaťažujú tvoju myseľ.

Niekedy je ťažké vypnúť, no ak to nedokážeš, nedávaš mu 100 % a sama vám to kazíš, pretože sa nevieš dokonale uvoľniť. A ver, že chlap to z teba cíti. Dokonca si bude myslieť, že si to neužívaš a nepáči sa ti to s ním, čo mu môže zraniť ego.

Príliš nízke sebavedomie

Pri tvojej mysli ešte ostaneme, ale teraz musíme naraziť na problém so sebavedomím. Môžeš mať hlavu čistú a jasnú, no ak v podvedomí riešiť to, či sa mu páči tvoje telo, či robíš dané pohyby dobre, alebo či by si sa nemala snažiť viac, nikdy sa do toho nedostaneš úplne. Ver, že ak ťa partner miluje a chce to s tebou robiť, vôbec nepozerá na to, či máš dokonalý zadok alebo strie na bruchu.

Ak si žena neverí, je to z nej cítiť – tvoje telo bude stuhnuté, tvoje pohyby bojazlivé a tvoja tvár bude vyzerať vystrašene a zahanbene. To nie je to, čo muža rozpáli, ale naopak, to, kvôli čomu opäť pokazíš intímnu chvíľu aj jemu a necháš zhasnúť ten plameň.

Atmosféra

Je pravda, že keď na človeka príde chuť, spraví to kedykoľvek a kdekoľvek, no čo si budeme hovoriť, aj miesto, na ktorom sme, nás dokáže veľmi ovplyvniť. Ak si niekde, kde máš strach z toho, že vás niekto objaví alebo na mieste, kde sa necítiš príjemne (škaredá hotelová izba, malé auto, verejné wc, …) niekedy to ani chuť a vášeň nezachráni.

Aj keď máš bordel vo vlastnej izbe, môžeš sa cítiť nepríjemne, no našťastie, tu si vieš všetko vopred pripraviť tak, aby to malo presne takú atmosféru, ktorá ťa dostane do správnej nálady.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating