Pexels/Andrea Piacquadio

Predplatné PREMIUM na mesiac ZDARMA.

Aj keď randenie cez rôzne zoznamky poznáme už poriadne dlho, pandémia ho posunula na úplne nový level. Zúfalá doba si žiada zúfalé riešenia. 

Online randenie má svoje výhody, no prináša aj nástrahy, na ktoré by si si mala dať pozor. Dodržuj týchto 7 pravidiel a nestrápniš sa.

1. Základy gramatiky

Najhlavnejšie a najdôležitejšie pravidlo, ktorého by si sa mala držať. Gramatika vie o človeku prezradiť veľa, preto by si mala správy písať bez chýb. Bude to pôsobiť dôveryhodnejšie a vyspelejšie.

2. Žiadne vymýšľanie 

Vieme, že v online priestore je veľmi ľahké skĺznuť do situácie „nevidí ma, tak ma nepozná“. Klamstvá sa však na seba nakopia a neskôr, ak by došlo k stretnutiu, by mohol byť muž nemilo prekvapený.

3. Červenú majú aj odhalené fotky 

Najmä v tom prípade, ak sa ešte dobre nepoznáte a píšete si sotva pár dní. Muža by si prestala baviť, pretože by si bola ľahká korisť a tiež nikdy nevieš, kde tvoje fotky môžu skončiť. Ak sa aj tak rozhodneš poslať podobné lákadlá, no neskôr, snaž sa aspoň o to, aby si nebola nahá úplne a zahalená by mala byť aj tvoja tvár.

4. Nechoď na to moc rýchlo 

Pamätaj si, že na všetky dobré veci sa čaká. Keby si bola netrpezlivá a chcela mať vzťah hneď, rovnako rýchlo by skončil. Radšej buď trpezlivá, chlapa dôsledne spoznaj, prever si ho a až potom rozmýšľaj o vzťahu. Tak neskončíš so zlomeným srdcom hneď prvý týždeň.

5. Neposielaj viac než 2 správy za sebou 

Keď budeš posielať viac správ za sebou, mohlo by to pôsobiť zúfalo a budúceho partnera by si odplašila. Vždy, ale naozaj vždy, si počkaj na jeho odpoveď. Má to byť konverzácia, nie tvoja spoveď.

6. Snaž sa rozvíjať odpovede 

„Áno, mám sa dobre,“ a „Áno, mám sa dobre. Aký si mal deň ty a ako sa cítiš?“. Odpovedz si sama pre seba, ktorá veta ti znie lepšie a priateľskejšie. Keď máš o niekoho záujem, mala by si rozvíjať odpovede a neposielať len jednoslovné správy.

7. Pýtaj sa na jeho život 

Nebuď sebecká. On sa ťa pravdepodobne opýtal na tvoj život preto, lebo ho zaujímaš a chce sa o tebe dozvedieť čo najviac. Máš o neho záujem aj ty? Pýtaj sa rovnako. Len tak medzi vami vybuduješ dôveru a budete sa poznať každý deň viac a viac.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating