Pravá láska alebo pobláznenie

Letné flirty sú úžasné a milujeme ich, ale, čo ak chceme, aby to pokračovalo aj po prázdninách v podobe dlhodobého vzťahu? Si si svojimi citmi istá? Láska je krásna, no občas býva slepá. Niekedy si skutočnú lásku mýlime a ide iba o chvíľkové pobláznenie.

Zisti, či muž, ktorý si teraz získal tvoje srdce stojí za skutočný vzťah alebo ti len nasadil ružové okuliare a je to len obyčajné pobláznenie.

Ako dlho sa s ním poznáš?

Čo ťa na ňom zaujalo ako prvé?

Čo sa ti na ňom najviac páči?

Aké veci máte spoločné?

Rozprávali ste sa o tom, kam váš vzťah smeruje?

Vieš si predstaviť, že by si ho predstavila svojej rodine?

Čo vieš o jeho vzťahoch?

Ako je vnímaný v spoločnosti ľudí?

Čo ti napadne ako prvé, keď na neho pomyslíš?

Do koľkých chlapov si bola takto zaľúbená?

Miluješ ho alebo ťa iba pobláznil? Zisti odpoveď v rýchlom kvíze
Miluješ ho alebo ťa iba pobláznil?
Zdá sa, že tento chlap ťa iba navonok očaril. Ktovie, či je to jeho výzorom alebo dobrými chlapskými "trikmi", no na to, že by z toho mohlo byť niečo vážne, to nevyzerá. Na skutočnú lásku toho treba viac ako len pekný úsmev.
Miluješ ho alebo ťa iba pobláznil?
Tak toto je ozajstná hádanka! Zdá sa, že ťa očaril na prvý pohľad, no postupne sa odkrýva aj to, že nie ste až tak rozdielni, a mohlo by vám to klapať. Nikam sa však neunáhli! Radšej ho spoznaj poriadne skôr, ako by ti zlomil srdce.
Miluješ ho alebo ťa iba pobláznil?
Tak toto na pobláznenie nevyzerá. Zdá sa, že tento chlap si ťa kompletne získal - nie len očami, ale aj hlavou. Tvoja zamilovanosť tkvie v skutočných veciach, ktoré vás spájajú a ty vieš, že tu ide o ozajstnú lásku smerom k nemu.

Ak si chceš pre väčšiu istotu potvrdiť, či je to ten pravý, prečítaj si náš starší článok. Ak pre teba robí týchto 10 vecí, nemôžeš si ho nechať ujsť.

Dôvera vo vzťahu patrí ku kľúčovým bodom, vďaka ktorému môže byť láska silnejšia, dlhodobejšia a skutočnejšia. Je nesmierne dôležitá, no aj tak ju mnohé páry podceňujú. Základný pilier, bez ktorého len ťažko hovoriť o zdravom a plnohodnotnom vzťahu. Niekedy sa vytvorí prirodzene, inokedy na nej treba popracovať. V našom nedávnom článku nájdeš 3 kroky, ako ju budovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating