Instagram/allisonbickerstaff

Najprv sľuboval či „miloval“. Nakoniec, ako mávnutím prútika je po všetkom. A tentokrát vedz, že to nebolo tvojou chybou. Sú muži, ktorí si jednoducho nevážia poctivé ženy. Sú nestáli a radi sa zahrávajú s citmi ostatných. Za všetkým hľadajme aj ich mužské ego a pocit, že môžu čokoľvek, čo si zaumienia. Nedokážu vydržať príliš dlho vo vzťahu. Neustále hľadajú nové objekty, lebo potrebujú prežívať stále niečo nové a podľa nich sa to nedá len s jedným a tým istým človekom.

To nás motivovalo pripraviť si pre teba zoznam tých znamení zverokruhu, ktoré k tomu majú najväčšie sklony. Poďme na to!

Býk

Býk má v sebe toľko lásky, že ju má jednoducho potrebu šíriť ďalej a ďalej a vie veľmi rýchlo podľahnúť nástrahám. Nedokáže ostať verný len jednej. Má potrebu striedať partnerky, aby zažil dobrodružstvo.

Samozrejme, že potom to ľutuje, ale môže byť už neskoro. Na jednej strane si aj uvedomuje, že takto môže stratiť aj ženu jeho života. Ale čas sa už nedá vrátiť a ani to ublíženie, ktoré spôsobil.

Lev

Znamenie, pri ktorom by si mala mať oči otvorené. Pretože má v sebe zakorenené, že všetko, čo chce, musí dosiahnuť aj na úkor iných a ich pocitov. Pokiaľ sa vo vzťahu nudí, snaží sa to vyplniť niekde inde.

Napríklad aj s inou ženou! V tom momente je schopný ti dať kopačky a ty vlastne ani nebudeš vedieť prečo. Veď preto sa o ňom hovorí ako o kráľovi džungle. Len málokedy berie do úvahy druhú stranu a podradí sa jej.

Panna

Muž Panna má v povahe poriadneho záletníka. To je prvý dôvod, prečo tak strieda ženy. Aj keď má po svojom boku krásku, s ktorou sa vidí ako manžel, nemá problém si pomimo hľadať „bokovky“, aby si okorenil svoj osobný život.

Zároveň patrí toto znamenie zverokruhu medzi tie chladnejšie, ktoré nedávajú svoje city až tak najavo. Takže čakať, že sa bude takýto muž správať ako najväčší romantik pod slnkom je takmer nemožné.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieHoroskopy