Žena a muž kráčajú po ceste
instagram/lostitalianos

Už máš plány na dnešný deň? No predtým, než to začneš všetko realizovať, poď sa presvedčiť, či naozaj na teba nečíha niečo neočakávané. 

Baran

Ak máš chuť na úspech, smelo do toho. Nepotláčaj v sebe silu, ktorá sa dnes v tebe prebudila. Môžeš tým zmeniť svoju rutinu, ktorá ťa už aj tak nebaví a lezie ti skôr na nervy.

Býk

Vyvaruj sa slepej dôvere k ľuďom. Totižto nie každý, kto to hrá na tvojho kamaráta, ním aj v skutočnosti je. Dnes ťa obklopujú falošní ľudia, ktorí čakajú, kedy ti môžu ublížiť. Nedaj im dôvod.

Blíženci

Tento deň je stvorený na nadväzovanie nových známostí a priateľstiev. Nemusíš donekonečna žiť v starej ulite. Je čas sa poobzerať, čo všetko sa ti núka. Noví ľudia, nové príležitosti.

Rak

Ideálny čas zájsť k priateľom alebo rodine. Doposiaľ si bola len zahrabaná v pracovných povinnostiach a tvoje medziľudské vzťahy začínajú byť zanedbané. To sa mus zmeniť a to dnes.

Lev

Nechce sa ti tomu veriť, ale dokonca aj taká únava vie prezradiť, že s tebou niečo nie je v poriadku. Nechce sa ti vstať z postele, lenže v tomto prípade už nejde o lenivosť. Si prepracovaná. Dávaj pozor na vyhorenie.

Panna

Nervozitou nedosiahneš absolútne nič. Práveže len opak. Ak sa na to necítiš, nepúšťaj sa do náročnejších úloh. Dopraj si dobrý čaj, prechádzku a zabudneš na starosti, ktoré trápia tvoju myseľ.

Váhy

Slovami aj hory prenášaš, ale skutky žiadne. Len vďaka vlastnému úsiliu sa posunieš bližšie k cieľom. Pusti sa do reálneho plánovania a činov. Sedieť na zadku s položenými rukami ti nepomôže.

Škorpión

Predtým, ako svoje myšlienky odprezentuješ verejnosti, radšej si ich ešte so svojím vnútorným hlasom prerokuj, či ozaj sú vhodné. Plus, prílev nových nápadov a inšpirácii. Pozorne si zapisuj.

Strelec

Budeš svedkom konfliktu, ktorý si nezapríčinila, ale konfrontácia neminie ani teba. Neboj sa vyjadriť vlastný názor. Pokiaľ nesúhlasíš ani s jednou stranou zúčastnených, stoj si za tým.

Kozorožec

Už dlho premýšľaš, čo robiť, keď máš voľno. Od momentu, ako si sama, nevieš veľmi efektívne narábať s časom. Tak pre dnešok začni s upratovaním. Toľko toho nájdeš doma nepotrebného, aj koše sa potrebujú najesť.

Vodnár

Nemusíš sa báť sklamania, ak nejaké zažiješ. Posunie ťa to ďalej. Daj sama sebe za príkaz, že sa budeš viac starať o seba a hľadieť na svoje potreby. Spievaj, tancuj, rob čokoľvek, na čo máš dnes chuť.

Ryby

Nemá na teba čas, sľúbi, no nepríde a vlastne, robí si to, čo chce primárne on a ty si niekde na konci zoznamu. Teda, predstav si imaginárny zoznam, tvoje meno tam ani nie je. Až tak mu budeš dnes ukradnutá.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy