Photo by Charles Deloye on Unsplash.com

Vážny vzťah je na celý život. Nie na skúšku. Vzťah musíš mať jedine s niekým, s kým si ochotná byť už do konca života. Tam neexistuje iná možnosť, ani žiadne zadné vrátka.

Chápem, že je to rozhodnutie, ktoré ťa môže ovplyvniť do budúcnosti. Preto si dnes môžeš prečítať o tom, čoho sa boja jednotlivé znamenia vo vážnom vzťahu.

Baran

Bojíš sa vážneho vzťahu preto, pretože nevieš aké prekvapenia ti prinesie. Nie si na to zvyknutá, no ak si pomaly zvykneš, bude ti dobre. Najmä tvojmu partnerovi, ktorý si bude istý, že to s ním potom nezabalíš.

Býk

Bojíš sa vzťahu, pretože nevieš moc dobre prejavovať lásku. Myslíš si, že vo vzťahu to budeš musieť robiť každý deň (a naozaj to tak je), no a na to nie si pripravená.

View this post on Instagram

Weekends with you

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Blíženci

Máš strach z vážneho vzťahu, pretože nevieš robiť dohody a kompromisy. Bola si vychovávaná tak, aby si zo všetkého mala výhody len ty. Bojíš sa, ak na teba niekto bude veľmi tlačiť a nedá ti priestor v dohodách.

Rak

Bojíš sa sklamania. Pri tebe je to jednoduché, pretože si jednoduché znamenie. Vieš, že ak to niekto urobil raz, urobí to znovu. Bojíš sa, že to sa to bude opakovať a ty sa nikdy nevyliečiš zo zlomeného srdca.

Lev

Bojíš sa toho, že by si vo vzťahu nedodržiavala sľuby. Si žena vetra a rada meníš svoje názory. Keď však príde na niečo vážne, si neistá a bojíš sa. Musíš s tým bojovať, aspoň trochu.

Panna

Máš strach z vážneho vzťahu, pretože nič nevieš brať na ľahkú váhu. Si perfekcionistka a aj malá urážka vie s tebou narobiť hotové divy. Bojíš sa toho, že by si vo vzťahu zažívala moc okamihov, ktoré by boli myslené ako narážky, no ty by si sa cítila zle.

Váhy

Nevieš riešiť nedorozumenia. Vždy si preto vo vzťahoch nechávaš zadné dvierka a vážnych vzťahov sa bojíš. Nemyslíš si však, že nastal čas to zmeniť? Skús problémy vyriešiť skôr, než ťa zničia.

Škorpión

Bojíš sa vážneho vzťahu, pretože nevieš prejavovať lásku. Teda, nie to takej miery, do akej by si to prestavoval tvoj partner. Bojíš sa toho, že niekoho v tomto sklameš (alebo že bude niekto očakávať viac).

View this post on Instagram

Happy Monday!! @ryan_taylor @dr.robinb 🌹

A post shared by Couple Goals (@couplegoals) on

Strelec

Bojíš sa vzťahu, pretože nevieš riešiť konflikty. Vždy namiesto toho ujdeš a povieš si, že ťa tvoj partner už nemiluje. No kde by sme asi boli, keby nás po každej hádke partner nemiloval? Hádky sa dajú aj rozumne vyriešiť, tak to nabudúce skús.

Kozorožec

Nevieš sa odviazať od svojej rodiny. Aj by si chcela mať s niekým vážny vzťah, no nevieš si predstaviť, že by si bývala s niekým iným, než so svojou rodinou. Myslíš si, že by to skončilo katastrofou.

Vodnár

Bojíš sa vážneho vzťahu, pretože sa nechceš vzdať nezáväzného flirtu. Flirtuješ rada, tak prečo by si si mala potešenie odopierať? Vo vzťahu môžeš flirtovať so svojim partnerom, aby iskra medzi vami nevyhasla.

Ryby

Bojíš sa vážneho vzťahu, pretože si myslíš, že tvoj partner ti nebude dôverovať a nebudeš mať žiadnu slobodu. No láska je najmä o tom. Uvedom si to a skús hľadať niekoho, kto by ti mohol dôverovať.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating