unsplash.com

Byť single nie je strašidelné alebo zlé. Byť single nie je prekliatie alebo iné kecy, ktoré ti hovoria tvoji priatelia. Byť sama nie je o tom, že sa cítiš osamelá.

Byť sama je lepšie, ako usadiť sa niekým, kto ti nie je sympatický. Je to lepšie, ako chodiť na veľa nezmyselných rande, kde sa necítiš dobre.

Byť sama je to obdobie, kedy sa musíš hľadať a  vyrovnávať so sebou. Je to veľmi dôležité obdobie.

Ľudia sa tak veľmi stresujú a pracujú na tom, aby neboli sami.

No drahá, buď sama dovtedy, kým nenájdeš niekoho takéhoto…

View this post on Instagram

❤️ you @tbendina

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Buď sama dovtedy, kým nenájdeš niekoho, kto sa na teba díva s láskou v očiach. Buď sama dovtedy, kým nenájdeš niekoho, kto nepoužíva výhovorky, ak chceš ísť s ním von.

Buď sama dovtedy, kým nenájdeš niekoho, kto o tebe hovorí s úctou. Kto o tebe hovorí so svojimi priateľmi, rodinou, kto o tebe hovorí všade, v práci, doma, na ulici… Buď sama dovtedy, kým nenájdeš niekoho, kto je na teba hrdý a pýši sa tebou.

Buď sama dovtedy, kým nenájdeš niekoho, kto chce s tebou naozaj tráviť svoj voľný čas. Dovtedy, kým nenájdeš niekoho, kto svoju 100 % pozornosť venuje len tebe. Kto bude rád, že ťa vidí po náročnom dni a je rád, že sa môže k niekomu večer vrátiť.

View this post on Instagram

The cutest @tbendina 😘🤗

A post shared by TheCoupleGoals (@couplegoals) on

Buď sama dovtedy, kým nenájdeš niekoho, kto ťa skutočne pevne objíme, keď ti je zle. Buď sama dovtedy, kým nenájdeš niekoho, kto ťa inšpiruje a kto chce, aby si bola lepšou ženou každý deň. Buď s niekým, kto vymaže tú neistotu z tvojho vnútra.

Buď sama dovtedy, kým nenájdeš niekoho, kto ti dá všetko a celú lásku. Tak veľa ľudí v dnešnej dobe sa uspokojí s priemernými vzťahmi a s ľuďmi, ktorí im často nedávajú to, čo naozaj chcú, len preto, aby neboli sami. No neboj sa byť iná.

Láska je jediná vec, kde by si sa nemala uspokojiť len s priemerom. Láska je jediná vec, kedy by si mala byť milovaná a ľúbená.

Do tej doby – buď sama. Ďakujem, že to urobíš.

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating