unsplash.com

Aj keď veľmi chceš, niekedy sa ti vzťah nedarí nájsť. Je to len obdobie, vďaka ktorému sa môžeš posunúť vyššie a zistiť, čo vlastne chceš. Napriek tomu, keď niektorí ľudia hovoria, aké je fajn byť sám, nie vždy ti to tak musí prísť.

Práve toto tvoje znamenie na tom, že je single, neznáša:

Baran

Neznášaš práve to, že zaspávaš sama. Chcela by si cítiť bezpečie a lásku od druhej osoby.

Býk

Prekáža ti to, že nemáš s kým chodiť na spoločenské akcie. Kamarátky ťa vždy zrušia a kamaráti majú svoje priateľky.

Blíženci

Nemáš rada to, že ti nikto nevenuje pozornosť. Si zvyknutá na to, že ťa niekto počúva a zaujíma sa o to, ako sa cítiš. Keď nemáš priateľa si veľmi smutná.

Rak

Neznášaš všetky tie otázky, ktoré vždy prídu po vete: „Som sama.“ Tak rada by si im vysvetlila, že ti to nevadí a si šťastná. Nedajú si povedať.

Lev

Prekáža ti to, že každý muž s tebou len flirtuje. Hľadáš vážny a dlhodobý vzťah, nie len niečo nachvíľu.

Panna

Nemáš rada, ak musíš chodiť sama do kina. Ideš tam, no oveľa radšej by si tam bola s niekým, kto by ťa mal rád.

Váhy

Neznášaš to, že bez chlapa si nevieš poradiť. Keď chceš v byte niečo presúvať, meniť nábytok alebo maľovať. Vždy si na to niekoho musíš zavolať.

Škorpión

Si smutná z toho, že sa nemáš s kým objímať. Nie tak, ako sa objímaš s rodinou. Ale tak, aby ťa objal muž a povedal ti, že už nikdy neodíde.

Strelec

Nemáš rada, ak si obťažovaná mužmi. Keď im niečo vysvetlíš raz, očakávaš, že to pochopia a nechajú ťa tak. Oni začnú ešte viac a teba to vytáča.

Kozorožec

Neznášaš to, že už nedokážeš tak ľahko veriť mužom. Partnera by si aj chcela (aj možno mala), no tvoja nedôvera to niekedy pokazí.

Vodnár

Prekáža ti, že každý už vzťah má a ty si sama. Medzi kamarátmi sa cítiš sa ako nežiaduca a vždy si myslíš, že len zavadziaš (no tak to nie je).  🙂

Ryby

Neznášaš to, že sa nemáš o koho oprieť, keď ti je ťažko. S rodinou nie si tak často a občas túžiš po tom, aby prišiel niekto a povedal ti, že to bude dobré.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating