unsplash.com

Kto je tvoj najlepší priateľ? V týchto veciach sa nájdeš vtedy, ak bude tvoj najlepší priateľ chlap.

Udrží všetky tvoje tajomstvá

Mať najlepšieho kamaráta muža je výhoda. Ak sa mu s niečím zdôveríš, môžeš mu veriť na 100 % a vieš, že to nikomu nepovie. Nemá nutkanie ísť za partiou dievčat a ihneď im to povedať. Môžeš si byť naozaj istá, že u neho sú tajomstvá v bezpečí.

Vie rýchlo odpustiť

Ak si v strese, hneve alebo urobíš niečo, čo budeš neskôr ľutovať, tvoj priateľ ti to vie odpustiť rýchlejšie ako priateľka. Jedno úprimné ospravedlnenie, kino a porcia zmrzliny všetko vyrieši.

V každej situácii ťa bude chrániť

Vždy si ťa bude zastávať a obraňovať. Je jedno, aká je pravda. Najlepší kamarát bude dôverovať len tebe a bude sa snažiť zachrániť ťa, bez ohľadu na to, čo si spravila.

zdroj: pexels.com

Bude skvelý poslucháč

Možno nebude rozumieť tomu, prečo si nad niektorými vecami lámeš hlavu dve hodiny, ale bude ťa počúvať. Nechá ťa, nech sa vyrozprávaš, vyplačeš a dokonca s tebou bude ešte súhlasiť.

Vymyslí ti šialenú prezývku

Budeš ju mať, ver mi. Niekedy sa na ňu budeš sťažovať, ale vo svojom vnútri ju budeš milovať.

Občas bude dramatický

Ak si myslíš, že náladové sú len ženy, si na omyle. Samozrejme, že aj muži môžu mať svoje dobré a zlé dni. Ak budeš mať najlepšieho kamaráta, budeš o tom vedieť svoje. 🙂

Každý si o vás bude myslieť, že spolu chodíte

Úplne každý. Ľudia okolo jednoducho nebudú chápať tomu, že ste len priatelia. Podá ti svoju mikinu, keď ti bude zima, pozve ťa na večeru, otvorí ti dvere na aute… ale! Stále ste len kamaráti a toto všetko sú len kamarátske gestá.

Nebude chápať ženy… nikdy

Ale toto vlastne nie je jeho chyba. Nebude rozumieť tomu, prečo potrebuješ počas svojich dní tony čokolády alebo prečo tráviš v kúpeľni toľko času. Nebude vždy vedieť vyriešiť tvoje problémy a nebude ti vždy radiť o tom, aký šampón si máš na svoje vlasy kúpiť. No bude ťa mať rád.

Raz za čas budeš žiarliť

Je pravdepodobné, že tvoj najlepší priateľ bude úžasný, zábavný, inteligentný, sladký a gentleman. To znamená, že okolo neho bude vždy veľa dievčat. Niekedy sa budeš cítiť odstrčená, ale nezabudni na to, že si jeho najlepšia priateľka a vybral si ťa preto, pretože pre neho veľa znamenáš.

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieLife