Pri niektorých ľuďoch hneď vieš, že budú zákerní a vypočítaví. Sú narodení v týchto znameniach a vedia ti spôsobiť bolesť, akú si nezažila. Nehovorím o tej fyzickej, ale psychickej. Dokonale vedia ľuďmi manipulovať, aby dostali to, čo chcú. Nezastavia sa pred ničím a nikým.

Kozorožec

Tento človek, narodený v znamení Kozorožca, už v mladom veku vyzerá tak, akoby zjedol celú múdrosť sveta. Je panovačný, vie dokonale ovládať ľuďmi a je schopný prekonávať ťažké prekážky. Nezameriava sa na maličkosti, úlohy a povinnosti berie ako celky.

Je samotár a nerád si tvorí veľký kruh priateľov. Je vytrvalý – keď ide o prácu, nevie sa zastaviť ani v noci, ak vie, že mu prinesie veľký úspech.

zdroj: unsplash.com

Ryby

Napriek tomu, čo sa o Rybách hovorí, sú milé len navonok. Človek, ktorý sa narodil ako znamenie Ryby, má hlbokú myseľ. Vie premýšľať o dva kroky dopredu, nikdy sa nepomýli a ohromuje vysokou inteligenciou. S ľuďmi vie manipulovať, pretože si ich predtým obtočí okolo prsta.

Urobia všetko to, čo bude tento človek chcieť, pretože mu veria a myslia si, že ich nesklame.

Škorpión

Človek, ktorý je narodený ako Škorpión, je záhadný. Nikdy nedáva svoje myšlienky von a s nikým koho nepozná sa nerozpráva dlhšie, než desať minút. Občas vyhľadáva ticho a súkromie, no pri ľuďoch ktorých pozná vie byť sám sebou.

Ak ho niekto nahnevá, vie ho ovládnuť, pretože využije svoj smútok a „zranenú povahu“ na to, aby pre neho daný človek urobil aj nemožné.

zdroj: unsplash.com

Blíženci

O roztomilých Blížencoch by málokto povedal, že vedia manipulovať. So svojou hravosťou a zvedavosťou skôr pôsobia tak, že sú večné deti. Človek, ktorý je narodený v tomto znamení, si vie vybranú osobu tak veľmi podmaniť, že bude celá v jeho moci. Blíženec vie zvádzať, vie odpovedať diplomaticky, vie veľa fantazírovať a má dar slova.

Po jeho boku ti bude aj ten najväčší zločin pripadať, akoby to bola prechádzka ružovou záhradou.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.