Markéta Konvičková mala v posledných rokoch náročné obdobie. Vypadali jej vlasy a začala opúchať a lekári jej zistili, že išlo o vzácny druh nádoru. Po operácii, ktorá dopadla dobre, sa dávala dokopy niekoľko mesiacov a v septembri minulého roku sa z nej rovno stala aj mamička malej Amálie.

Keď si Markéta prechádzala chorobou, podpísalo sa to aj na jej vzhľade, ktorý museli neprajní hejteri ihneď okomentovať. Česká speváčka sa im vedela postaviť už vtedy a rovnako tak urobila aj teraz. Pri jej fotkách a v jej správach sa objavovali komentáre a reakcie, že ako mama by sa nemala fotiť v spodnej bielizni, pretože to nie je vhodné.

A čo urobila 26-ročná Markéta? Odfotila sa presne v spodnom prádle a všetkým neprajníkom poslala jasný odkaz. „Túto fotku sem pridávam ako reakciu na niekoľko podnetov, že by som sa nemala fotiť v spodnom prádle, keď už som mama a takto sa fotia dievčatá na diskotéke. Mám 26 a myslím si, že cítiť sa dobre ako žena je najťažšie práve v období materstva, kedy máte úplne iné starosti a hodnoty.

Koľkokrát ste vyčerpaná, nevyspatá, opuchnutá alebo naopak pochudnutá, vlasy vypadané a v tom je tá sila. Byť Žena. Mama. Sme krásne a silné, nech už v bielizni alebo bez, v kúpeľni alebo kuchyni, proste SME a basta,“ napísala Markéta na svojom instagramovom profile.

Markétka má veľmi peknú postavu, ktorú si udržala už krátko po pôrode. Mnohé ženy s tým majú problém a práve aj v tomto môže tkvieť problém. Dnes medzi ľuďmi panuje závisť, nenávisť a neprajnosť. Speváčka zareagovala veľmi dobre a má úplnú pravdu. Myslíš si to isté?

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.