Pár sa bozkáva, partner chce niečo viac

Ak ideš z jedného vzťahu do druhého (a nie sú to pre teba len bezvýznamné flirty), je prirodzené, že sa nevyhneš porovnávaniu. Tvoj aktuálny partner a ten bývalý, zrejme majú nielen niečo spoločné, ale zároveň sa odlišujú aj v mnohých veciach. Vo vzťahu je súčasťou toho aj milovanie. 

Nejde len o to, ako vyzerajú bez oblečenia. Sú v tom ich zvyky, to, čo sa im páči, pohyby, skúsenosti, výdrž, … či chceš alebo nie, nevyhneš sa tomu, aby si si to aspoň v hlave neporovnávala. Prečo by si to však robiť nemala?

Zbytočné sklamanie

Tvoj nový partner môže byť v mnohých veciach oveľa lepší ako ten ex. No to ešte neznamená, že to zaručí aj vášeň v posteli, na akú si bola zvyknutá. V momente, kedy si začneš uvedomovať, že sa ti niečo páčilo viac s bývalým, budeš sklamaná z toho súčasného. A úplne zbytočne, pretože to bude iba v tvojej hlave.

Ak by si chcela niečo zmeniť, vaše intímne chvíle oživiť, jednoducho buď k nemu otvorená a povedz mu to. Hlavne nezačni tým, že si to robila inak s bývalým. Ok?

Pár sa bozkáva
zdroj: Unsplash/Jonathan Borba

Nikdy to nebude rovnaké

Je jedno, s koľkými chlapmi to v živote skúsiš – nenájdeš dvoch, ktorí budú mať, nazvime to, rovnakú techniku. Preto je úplne zbytočné hľadať to, čo ich odlišuje alebo spája. S každým si musíš vytvoriť vlastné puto či rytmus. A pri každom novom môžeš prísť na to, že si toho ešte veľa nevyskúšala.

Zničenie sebavedomia

Ak ti náhodou z úst vypadnú slová, aký bol v posteli tvoj bývalý, môže sa stať, že tvoj partner stratí sebavedomie. Od toho momentu bude mať v hlave iba to, či je pre teba dosť dobrý a či náhodou nemyslíš na svojho ex. Nebude si veriť, čo môže viesť k tomu, že v posteli nastanú problémy alebo sa intímnemu styku začne vyhýbať úplne.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieDating