Dvojica v aute
Pexels/Jonathan Borba

Vášnivé milovanie si nemusíš užívať len v posteli. Vzrušujúci s*x môžeš vyskúšať aj v aute. Milovanie v aute je obľúbené hlavne počas leta, lebo horúčavy pridajú ľúbostnému spojeniu živelnosť a zvýšia adrenalín v tele. Nevadí, ani keď prší, lebo vám aj tak neostane zima. A taká letná búrka len pridá na intímnej atmosfére.

Čo by si pred tým mala vedieť

Rozhodne by si sa mala zbaviť myšlienky, že milovanie v aute je nekomfortné. Keď zvolíš správnu polohu, práve to auto môžeš považovať za výhodu, lebo ti umožní milovať sa s priateľom celkom netradične.

Tvoj priateľ by však nemal podceniť predohru a mal by ťa vedieť poriadne rozohniť. V našich článkoch si sa mohla dočítať o tom, že vlhkosť je u žien podceňovaná, no najmä na nej záleží. Pokiaľ nebudeš dostatočne vzrušená, s*x v aute si neužiješ ani ty, ani tvoj partner.

Ďalej by si mala vedieť to, že milovanie v aute nemusí prebiehať iba v jeho interiéri. Ak s tým bude súhlasiť aj tvoj priateľ, môžete sa pomilovať aj na kapote alebo v otvorenom kufri auta.

Keď nepôjde nikto okolo, budete mať na to optimálne podmienky a nič vám v tom nebude brániť. Miera potreby súkromia sa v exteriéri zvyšuje, no ak pôjdeš s mužom von až večer, nemusíte sa ničoho báť. Aj keď ten adrenalín vám môže len prospieť.

Medzi nevýhody určite patrí to, že v aute by ste nemali skúšať náročné polohy, lebo pre nedostatok priestoru na to môže doplatiť vaše telo. Zraneniam sa pri zložitých pozíciách určite nevyhneš, aj keby si si dávala pozor.

A aké polohy sú do auta vhodné?

Vyskúšať môžeš klasiku na sedadle spolujazdca, ale aj polohu na koni. Tá je, samozrejme, najvyužívanejšou, pretože pri nej nepotrebuješ extra veľa miesta a dá sa robiť aj na predných alebo zadných sedadlách.

Pokiaľ by si po tom veľmi túžila, s partnerom môžeš vyskúšaj aj lyžičky. Odporúča sa však, aby ste ju praktizovali v kufri auta, lebo práve v ňom je najviac miesta. Na kapote auta môžete dať šancu polohe motýľ alebo odzadu. A pozor, kapota by nemala byť horúca.

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating