Muž a žena sa bozkávajú
Unsplash/Spencer Davis

Niektorí muži majú v živote veľkú smolu, pretože narazia na ženu, ktorá ich dokáže držať v zlatej klietke a sú pod papučou.

Myslíš si o sebe, že ty taká nie si? Teraz to ľahko zistíš – sú to hlavne ženy, ktoré sú narodené v týchto znameniach.

Blíženci

Milá a láskavá žena v znamení Blížencov vie byť poriadna mrcha. Tvári sa sladko a je prítulná, no keď si je mužom istá, nastáva jej vláda. Všetko musí byť podľa nej, vždy má posledné slovo a chlap nemôže rozhodovať o ničom. Kontrolu má nie len v domácnosti, no niekedy je šťastná, keď môže kontrolovať aj intímny život.

Rak

Žena v znamení Raka je veľmi náladová a rokmi sa to naučila využívať vo svoj prospech. Stačí, keď sa rozplače a hneď jej partner kúpi kyticu kvetov. Je vypočítavá a má rada, ak ju muž počúva. Pokiaľ to neurobí, doma bude mať tichú domácnosť. Občas to vo vzťahu s týmito ženami vyzerá ako v Taliansku – čo už, aj také musia existovať a mať partnerov.

Kozorožec

Táto žena sa v spoločnosti vie správať a jej charizma všetkých okúzli. Napriek tomu je to všetko len maska. Keď zbalí nejakého muža, vie sa vo vzťahu premeniť na líšku, ktorá keď niečo chce, ide sa pevne za tým. Má rada vedomie, že je muž pod papučou, pretože sa aspoň nebojí, že je s inou ženou.

Ryby

Citlivá žena v znamení Ryby je až chorobne závislá na svojom priateľovi. Keď nejakého má, musí byť neustále pri nej, inak sa necíti milovaná. Jej partner je teda pod papučou, pretože mu nič iné nezostáva. Osudovo sa zamiloval, a tak pre ňu urobí všetko. Aj keď je to toxický vzťah, pár mesiacov to Rybe takto vydrží.

Toto sa oplatí čítať

Viac z kategórieHoroskopy