Mať dieťa je úžasný dar. Niektorým ženám sa podarí otehotnieť náhodne a niektoré sa na bábätko pripravujú dlhé mesiace či roky. 

V tomto článku ti odhalíme ženské znamenia, ktoré môžu počas tejto jari otehotnieť.

Býk

Žena v znamení Býka zvládla krízové situácie zo všetkých ostatných znamení zverokruhu najlepšie. Vie sa veľmi ľahko prispôsobovať novým podmienkam a neprekážajú jej spontánne udalosti. Stojí nohami pevne na zemi a v dôležitých situáciách vie byť zodpovedná.

Na otehotnenie má najväčšiu šancu práve na jar, pretože sa jej v živote bude dariť. Všetky okolnosti jej budú priať. V tomto období bude v tom správnom rozpoložení a nastavení, a vďaka tomu sa jej zadarí počať bábätko. So všetkým bude zmieraná a v živote bude mať dosť priestoru na to, aby privítala ďalší život.

Lev

Temperamentnú ženu v znamení Leva môže správa o tehotenstve najprv zaskočiť. Je rada, ak má čas len pre seba, keď jej druhí ľudia venujú svoju 100 % pozornosť a cíti sa ako najväčšia kráľovná. Miluje spoločnosť a dobré jedlo, ktoré si môže vychutnať.

Taktiež má šancu na bábo, pretože sa nebráni nezáväznému milovaniu, ak je single. Pokiaľ je vo vzťahu, s partnerom sa tiež nechráni, pretože je sebavedomá a myslí si, že má všetko pod kontrolou. Práve preto ju táto správa prekvapí.

Vodnár

Táto žena je veľmi múdra, zodpovedná a do života potrebuje byť zabezpečená. Práca pre ňu znamená všetko, no pre dieťa sa vie obetovať. Nemá rada stereotyp a presne to jej materstvo ponúkne. Veď život s dieťatkom je sem tam ako na hojdačke.

Ak je zadaná, má veľkú pravdepodobnosť otehotnenia. Konštelácia hviezd jej je naklonená. Ak je single, jej šance sú nižšie, no nevylučuje sa malá „nehoda“ s mužom, s ktorým sa stretáva. Má spontánnu povahu a otvoreného ducha, preto by jej to neprekážalo.

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.