unsplash.com

Milý Ty, 

nepíšem ti to, aby som ti mohla odpustiť. Nechcem ti povedať, že je v poriadku, ako si so mnou zaobchádzal. Pretože to rozhodne v poriadku nebolo. A všetky chyby neboli naše spoločné. Tvojich bolo viac.

Píšem ti to, aby si vedel, že sa necítim dobre a je to kvôli tebe. Časť z toho, že sa necítim dobre mi bráni spomínať na všetky dobré veci, ktoré sme zažili. 

zdroj: unsplash.com

Nemôžem spomínať na prechádzky, ktoré sme si robili každý víkend. Nemôžem spomínať na tvoju smiešnu čiapku, ktorú si nosil v zime a mňa rozosmiala. Nemôžem spomínať na to, ako si mi volal a vždy som počula tvoj hlas, ktorý ma upokojoval.

Nemôžem spomínať na to, koľkokrát som sa pokúšala písať ti o tom, ako ťa milujem, ale nikdy som ich neodoslala. 

Nemôžem spomínať na to, ako sme sedeli u mojej mamy v kuchyni a pili sme kakao. Nemôžem spomínať na tú noc, kedy sme tancovali tak dlho, že sme si predrali podrážky na topánkach. Nemôžem spomínať na to, aké emócie som pri tebe cítila, keď som ťa videla a dotýkal si sa ma.

Nemôžem spomínať na náš prvý bozk, ktorý bol tak veľmi bolestivý a tak veľmi krásny.

zdroj: unsplash.com

Musím spomínať na to, kedy si zabudol na moje narodeniny.

Musím spomínať na to, kedy si mi hovoril o iných dievčatách, s ktorými spávaš. Musím spomínať na to, kedy si so mnou manipuloval a mal si ma obmotanú okolo prsta. Musím spomínať na tie dni, kedy si mi klamal a používal si výhovorky, aby si so mnou nešiel von. Musím spomínať na to, kedy si ma psychicky vyčerpal. Musím spomínať na to, kedy si sa ku mne správal zle a cítila som sa tak, že nemám žiadnu hodnotu. Zobral si mi všetko.

Nemôžem spomínať na tie dobré veci, ale musím spomínať na tie zlé. Bol si pre mňa totiž toxický. 

 

Zdroj: thoughtcatalog.com

Mohlo by sa ti páčiť

Viac z kategórieDating