Baran: 

Bude to osoba, ktorá bude podporovať tvoju nezávislosť a tvoje úspechy. Ty potrebuješ však aj niekoho, kto je rovnako nezávislý, pretože nenávidíš, ak sa muž o seba nevie postarať. Chceš sa uistiť, že tvoj partner bude zabezpečený.

Býk:

Nájdeš si takú osobu, ktorá dostane tvoje zlomené srdce preto, aby ho opravila. No bude to osoba, ktorá sa nebude snažiť ťa opraviť, no pochopiť ťa. A to ty k životu potrebuješ. Pochopenie.

#love #mood 😍 @man_influence

A post shared by Love Mood Style (@love_mood_style) on

Blíženci:

Bude to osoba, ktorá bude pozitívna a zábavná. Pretože ty si sociálny a spoločenský typ človeka, potrebuješ niekoho, kto sa prirodzene zapája do rozhovorov a zapadá do spoločnosti.

Rak:

Potrebuješ niekoho, kto bude tvoj najlepší priateľ a milenec v jednom. Chceš mať spojenie, hĺbku a lojalitu. Chceš s ním zdieľať všetky momenty v živote.

Lev:

Potrebuješ niekoho, kto sa nebojí ničoho. Hlavne teba. Si veľmi charizmatická a tak potrebuješ niekoho, kto ti vie posyktnúť pozornosť a chceš niekoho, kto nad tebou z času na čas vyhrá.

Panna: 

Bude to osoba, ktorá musí byť dokonalá. O to viac ťažšie to bude, preotže taká ani neexistuje, no ty ju stále hľadáš. Si naozaj šťastná v svojom živote, ale musíš rozšíriť obzory.

Váhy:

Paradoxne máš záujem o takého človeka, ktorý nie je pokojný a v rovnováhe. Hľadáš niekoho, kto by ťa mohol dokončiť a zaceliť. S kým sa budeš cítiť celá.

#love #mood 😍 @man_influence

A post shared by Love Mood Style (@love_mood_style) on

Škorpión:

Si ten správny človek, ktorý môže spôsobiť rozruch v izbe, keď to nej len vstúpi. Potrebuješ však niekoho, kto má dokonalý mix elegancie, humoru a inteligencie, no zároveň musí mať aj krásu, aby ťa zaujal.

Strelec:

Potrebuješ niekoho, kto má podobné sny ako ty, aby ste sa mohli zblížiť. Takže pravdepodobne hľadáš niekoho s kým by si mohla cestovať, výletovať a prejsť celý zoznam tvojích miest.

Kozorožec: 

Potrebuješ niekoho, kto sa bude pri tebe cítiť od začiatku ako doma. Si veľmi orientovaná na rodinu a ona je pre teba základ. Potrebuješ niekoho, kto je múdry, zrelý a kto ti vie poskytnúť stálosť, aby si sa mohla usadiť.

#love #mood 😍 @njwhite

A post shared by Love Mood Style (@love_mood_style) on

Vodnár: 

Potrebuješ niekoho, kto bude rozumieť tvojej šialenosti a kreativite. Chceš nájsť niekoho, pri kom by si nemala pocit, že si cudzia. Chceš niekoho, kto bude milovať tvoju jedinečnosť a to, koľko farieb vieš pridať do života.

Ryby:

Bude to tá osoba, ktorá bude pre teba ťažko získaná. Bude to ale niekto, koho poznáš už dlhšie a už predtým sa ti páčil. Akonáhle ho spoznáš, budeš vedieť, že aj po takom dlhom čase ho miluješ.

Zdroj: https://thoughtcatalog.com/rania-naim/2016/09/the-person-who-could-make-you-change-your-mind-about-commitment-based-on-your-zodiac-sign/

Prihlasujem do newslettera...

Dostávaj najlepšie novinky z Odzadu

Prihlásením sa do newslettera súhlasíte s podmienkami ochrany súkromia.